Koç Boğa ve İkizler Burcunu Eylül Ayında Neler Bekliyor?

fal-ad1

Merkür, Mars ve Satürn retroları biterken yer yer rahatlayacağımız biraz olsun nefes alacağımız dönemler içerisindeyiz. Ağustos ayı sonunda Balık burcu dolunayını geride bırakmışken Eylül ayında Koç, Boğa, İkizler burcunu bekleyen gelişmelere şöyle bir değinelim dilerseniz. Daha kapsamlı ve size özel yorumlar için Astroloji danışmanlarımızla birlikte doğum haritanızı inceleyebilirsiniz.

Koç mensupları Eylül ayını farklı yaşayacak olan burçlardan. Neptün 12. evinizde yer alacak. Bazı insanlarla zıtlaşma ve farklı reaksiyonlar gösterme etkilerinizi yükseltecek etkileşimler alabilirsiniz. Uyumsuz olduğunuzu düşündüğünüz ortamlarda çok fazla durmamaya çalışın anlık mahkemelik olaylar olabilir buna karşın kazanmama riskiniz de var, dikkatli olup kendinizi böyle ortamlardan korumalısınız. Mars Kova’da yer alacak,  kariyer anlamında sizleri destekleyebilecek. Kariyer açısından gelen tekliflere yön verip öne çıkan şans rüzgarını iyi değerlendirmeye çalışın.10 Eylül Venüs özel hayatınızı biraz karıştırabilir aldanmalara yanlış anlamalara çok açık olacağınız bir dönem, ilişkinizi korumaya çalışın kuruntu yapmamaya gayret edin. Ayın ortası karar almamaya gayret edin kare açı etkisi altında olacağınız için yanılgılı olabilir. Ay sonunda ay kendi burcuna geçip şansınız tekrar artana kadar dinginlik içinde geçiştirerek ayı tamamlamayı deneyin.

Boğa burçları son zamanlarda maddi ve manevi kargaşa içerisinde kalmıştı. Bu kargaşanın içerisinde çıkar yol ararken epey zorlamışlardı. Venüs ve Jüpiter’in Akrep burcundaki etkileri sizlere birçok konuda mahrumiyet getirmişti. Satürn negatif aldığınız etkileri pozitife dönüştürmeye etkisiyle tekrar yeniden gün yüzü göreceğiniz zamanlara ilerleyebileceksiniz. Eylül ayı kariyerle ilgili verim alacağınız bir dönem. Belki yeni iş fırsatları ve anlaşmalarınz üstünde kararlar alacak ve bunun üstünden harekete geçeceksiniz. Kamu sektöründe olan kişilerle kamusal alanda ilgili konularda destekler göreceksiniz bu konu üzerine gidebilir bu konudaki taleplerinizi hayata geçirebilirsiniz. Ayın ortasında bazı düşmanlıklar rekabetle sizi geriye çekmek isteyen kişileri fark edebilirsiniz. Karşıt burcunuzda olan Akrepteki etkiler sizi kısıtlayıcı ortamlar içinde bırakabilir. Skandallardan uzak kalmak isteyip kendi içinizde absorbe etmek isteyeceksiniz konuları.  Ekim ayı sekmeleri yaşamamak adına Eylül ayının son haftasında eksik kalan işlerini tamamlamış olmanız gerekli.

İkizler burçları Mayıs ayından itibaren elde edemediğiniz kaçırdığınız yada bulamadığınız fırsatları Eylül ayında elde ettiğinizi hissediyor olacaksınız. Bir hareketlilik olacak bu hareketlilikteki dayanışma da sizin belkemiği olacağınızı söyleyebilirim. Hem iş çevresi gibi hem arkadaş çevresi gibi konuların içerisinde söz sahibi olmanız dışında elinizin bol bol para göreceği bir süreç. Ayın ortasında çok ufak bir münakaşa olabilir taraf olmamaya gayret edin. Bir takım fikirlerinizi kendinize saklamanız gerekecek özelliklede ayın ortasından sonuna kadar bu etki bir takım sorunları beraberinde getirebilecek için planlarınızı ve fikirlerinizi içinizde tutmayı tercih edin. 25 Eylül’de 11. Evinizde Koç burcunda bir tutulma olacak paranızın gelişini ve nasıl yöneteceğinizin gelişmelerini duyacaksınız. Para akışı ikinci şans hepsi Eylül ayının incileri gibi sizler için sırada dizilmiş beklemekte olurken elde ettiklerinizi sonraki aylara pay etmeyi ihmal etmemelisiniz.  Yeni ay yenilik enerjisi verecek anne, baba, aktivite gibi koşturmaca içinde olabilirsiniz.  Yer değiştirme olabilir, araba alabilirsiniz, motor alabilirsiniz değişik bir konfor arayışı içinde olacaksınız, rahat ettiğiniz yerde keyif alacağınız çalışmalar yapacaksınız.

Mutluluğun yaşamınızın her alanına yayılması dileğiyle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.