Koç, Boğa ve İkizler Burçlarının Ağustos Ayı Yorumları

fal-ad1

Koç burçları Ağustos ayinin verimini en çok yaşayan burçlardan olacak. Gökyüzü sizi destekleyecek. Ayrıca kendinizi ifade etmede ve diğer insanların size söyledikleri konusunda olumlu etkiler hissedeceksiniz karşılıklı uzlaşma ve anlaşma içinde olacaksınız. Merkür size dost bir gezegen olduğu için oradan Barışları dostlukları ve iletişimi güçlü bir şekilde yansıtacak sizi. Ağustos ayı bir anda hızlı karar alıp ben şuraya gidiyorum diyebilir bunu gerçekleştirebilirsiniz… Oğlak ve Satürn kare açısı sizi biraz zorlasa da ayın ikinci yarısından sonra düzelecek. Alacak verecek konularında ayın ortası ne kadar ki süreçte şanslı olabileceksiniz. Son anda fikir, karar ya da anlaşma gibi bir değişim haberi alabilirsiniz. Ya da siz böyle bir haber verebilirsiniz. Bekarlara evlilik kısmeti açılırken birlikteliği olanlar için de gelgitleri çok olanlar düzenli hissedebilecekler.

Boğa burçları Ağustos ayına farklı yetkilerle giriş yapıp ay sonuna kadar bu değişkenliği yaşayabilecek. Retrodan kaynaklı ayni yer değişiklikleri farklı bir yere gittim ama hızla geri döndüm gibi değişik etkileri yaşayabilecekleri. Boğa ve Kovanın Mars’taki etkileri de birbiriyle zit olduğu için Boğa burçları Bir takım aksilikler ile karşılaşabilirler. Bütün İkili ilişkileri birbirinden kıyas diyebilecek insanların değiştiğinden biraz şikayet yakında bileceksiniz. Bunlar geçici etki çok üstünde durmaya çalışın. Zıtlaşmadan kabullenme evresine geçmek bu sorunların üstesinden gelmenizi sağlayabilecek. Bu ayda çok hızlı ciddi niyet yerleşebilir ve ani bir evlilik kararı bile alınabilir. Bekar olanlar için Satürn etkisi yoğun disiplinli birini karşınıza çıkartabilir.

İkizler burçları Ağustos ayında Venüs’ün beşinci evlerinde ki etkisinden kaynaklı doyasıya eğlenceli süreçler içinde olabilecekler. Hayatınızda yeni karşılaşmalar ve yeni tanışmalar içerisinde bolca dostluk açısından aşk açısından zenginleştirebileceksiniz. Seyahat ve gezilerle ilgili de yeni bu ay çok güzel bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Bu ay sosyal ortamları değiştirenler kalbi boş olanlar yeni tanışmaya doğru ilerleyebilecek. Hem dış görünüş hem fikirsel hem başarı anlamında değişimleri açısından herkesten takdir göreceksiniz. Para onayları bu ay olabilir. Dilediğiniz şeyler için ısrarcı olmaya çalışın bu ay. Mars’ın etkisinden kaynaklı ufak tefek kazalara karşı daha dikkatli olmalısınız. Bu ay iyi etkiler taşımaya çalışın güzel enerjiler çekeceksiniz.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.