Koç, Boğa, İkizler Burcu 2018 Tutulmalardan Nasıl Etkilenecek?

fal-ad1

Değerli okuyucularımız,

2018 yeni umutlar ile gelirken beklentimiz olana bizleri ulaştırabilecek değerleri hayatımıza katacak mı merak konumuz olmakta. Burçları bekleyen neler dilerseniz gelin birlikte göz atalım. Önce tutulmalar ne zaman olacak onları bir görelim.

1. Tutulma= 31 Ocakta Türkiye saati ile 16: 30′ da Aslan burcunda Tam ay tutulmasıyla olacak.

2. Tutulma= 15 Şubatta yine Türkiye saati ile 23: 52′ de Kova burcunda güneş tutulması gerçekleşmekte olacak.

3. Tutulma= 13 Temmuzda Türkiye saati ile 06: 01 Yengeç burcunda kısmi güneş tutulması gerçekleşecek.

4. Tutulma= 27-28 Temmuzda 23: 22′ de Kova burcunda Tam ay tutulması gerçekleşecek.

5. Tutulma= Son tutulmamız 11 Ağustos 12: 47′ de Aslan burcunda olacak.

Yıl boyu sürecek tutulmalar ile ya öğrenir ya gelişiriz. Aslen, tutulmalar büyüme ya da tamamlanma evremize ışık tutar. Tutulmalar 6 ya da 12 boyunca bizleri etkileyeceği için o günler ve sonrasına karşı hazırlıklı olmalıyız. Tutulmalar elimize beklenmedik bir fırsatı da koyabilir ya da avucumuzda belirsiz tuttuğumuzu alabilir. Her şekilde bitiminde gök kuşağının sonundaki gizlenmiş altın küpüne ulaştıracağı kesindir. Kimimizi kazandıran kimimizi sabrederek bekletenlerden yapabilir, tutulmaları öyle yabana atmamak gerekir. Senenin şanslı ya da gerileyeni olabiliriz. Şanslı da olsak gerileyen de arkasındaki gizlenen ödülü alacağımız için yine kaybeden olmayacağız. Sonradan anlayacağız nedenleri, demek ki bundanmış diyeceğiz bazılarımız. Bu korumaya alınan ve geçişleri kolaylaşsın diye imtihanlara tutulacak olan burçların hangileri olduğuna gelin birlikte bakalım

Koçlar için yılın mottosu; Bazı yenilgilerin nedeni, insanların işi yarıda bıraktıklarında, başarıya ne kadar yakın olduklarını bilememeleridir. Thomas Edison 2018 aceleci olmadan sabırla ilerlemenizi öğretecek tutulmalara yer veriyor olacak. Bu yılın gezgin gezenisiniz en seyahati bol olanı olacaksınız. Yeni başlayacak bir takım girişimleriniz var bunlar hem iş hem aşkta yaşanıyor olacak. Evli koçlar ilişkilerinde uzlaşmak için epey efor sarf edecekler. Maddi olarak 2018 beğeneceğiniz gelişmeleriniz olacak diyebiliriz. Ailenizdeki kadın figürlerinin sağlıklarıyla ilgilenmeniz gerekebilecek. Kariyeriniz hızlı değişebilir, ani kararlar almaktan kaçınmalı ve gerçekten güvendiğiniz kişileri dinlediğinizden emin olmaya çalışmalısınız. Ocak- Mart arasında yurt dışındaki bağlantılarınız varsa onlardan gelecek hukuksal durumlara karşı uyanık olmak güvenmeden önce sorgulamak durumunda kalabileceksiniz. Çalışan koçlar kadar öğrenim görenlerde mükafatlarını almaya başlayacak. Nisan- Haziran arasında aile ve parasal konularınız yoğunlukta konuşuluyor ve ertelenmiş olan ihtiyaçlarınıza karşın talep artıyor olacak. Temmuz- Eylül ayları arasında iş değişimleri, paraya ait artışlar, ev alımı gibi hareketlilik isteği içerisinde olabilirler. Ekim- Aralık arasında iletişim ve iş bağlama yeni proje zamanlarını için yeni adımlar söz konusu olabilecek. Yine aynı dönem içerisinde evli koçlar eşleriyle çocuklarıyla daha çok vakit geçirirken bekar koçlar yeni ilişkinin eşiğinde olabilecekler. Kalıcılık isteyen işlerden yana şansınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Acele etmeden gözlemde kalarak bunu sağlayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Boğalar, şans arzu ettiğinizi biliyoruz. Başarı istediğini elde etmek, mutluluksa elde ettiğini sevmektir. Brown Sizi tanımlayan cümleniz olabilir ne kadar doğru söylenmiş bir söz… Benimseme sahiplenme duygusunu yine ön planda yaşamaya devam edeceksiniz. Çoğu konuda beklediğinizin karşılığını alabileceksiniz. Bilhassa aile ya da haklılığınız konusunda övgüler alabilir mutluluğunuzu dillendirebilirsiniz. Şansım döndü diyebileceğiniz gelişmeler, yeni deneyimler içinde bulacaksınız bu yıl kendinizi. Hukuksal konularda başarınızı elde ederken, kariyer olanaklarınız içinde göz doldurup yükselmeye geçebilirsiniz. Yaz ortasındaki maddi iyileşmenin ardından yıl sonuna kadar yeni seyahatlerde bulunabilirsiniz. 2 yıl sürecek gelişiminizi ilerleteceğiniz bir dönemin başında olacaksınız. Hayal kırıklığına uğradığınız ne varsa inancınızı kuvvetlendirirek kabullenerek farklı yaklaşımlar sergileyerek dönüşümünüzü tamamlayabilirsiniz. İyi niyetli olmayan kişilerden zarar görebilirsiniz, parasal koşullarınızı artırarak yükselen finansman tablolar çizebileceksiniz. Uzatmalı ilişkisi olanlar evlilik kararı alabilirken bekar boğalar yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk yıldınızınız yüksek olacağı için şansınız yaver gidecek denebilir.

İkizler, bu yıl para ve sağlık temalı geçebilecek. Eyleminiz, sizi bekleyen maddi tutara davet eden gelişmeleri ardınıza atarak riske girmeyi göze almadan önce tekrar düşünmek ve düşünmek olacak. Sağlık temasını bozmak üzere bol bol dinlenmek ara vakitleri ruhsal enerjiyi yükseltmek için geçirmeyi deneyecek ve başarılı olacaksınız. Mistik konulara ve dua enerjisine yöneldiğinizi görebilirsiniz. Başkaları için duyduğun kaygı, kendin için duyduğun kaygıların önüne geçtiği zaman olgunlaşmışsın demektir. John Mac Noughton İkizler’in diğer insanlara empati yeteneğinin artması yönünde bu söz yer yer kendini hatırlatacak size. İçinde bulunduğunuz ortaklıklar çözümsüz kalabilecek, böyle durumlarda yol ayrımı yaşayabilirsiniz. Kısıtlandığınız her konuda iyi şansınızıda yakalayacaksınız. İlk bahara dönük paraya öneminiz artacak. Yaza dönük kariyerinizi tekrar düzenleyecek başarınızı artırmanın yeni yollarını bulacaksınız. Derin ilişkiler yaşayabilir bekarlığınızı derinleştirmeden ciddi bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Var olan ilişki durumu söz konusu olduğunda evlenmeye yönelebilir hayat eşinizi bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Aile içinde kazançlar ve ilişkiler konusuyla ilgili gerilim yükselebilir, yakınlarınızın sorunlarıyla yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Temmuz sonrası sorunların arkada kalması söz konusu olabilecek. İmkanlarınız artacak. Yatırım yapmak isteyecek bunda başarılıda olacaksınız. Dış gelir sahibi olabileceksiniz. Ödülleriniz 2018 sonlarına doğru gelmekte olacak, ancak yanlış kişiler tarafından yönlendirilmemeye çalışın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.