Kişisel Frekans Nedir ve Nasıl Yükseltilir?

fal-ad1

Kırılganlığın ardındaki şeffaf pencereye bakarsak alınganlık kisvesinden uzak kalabiliriz. İçimizdeki doygunluk hissi gelmeden bırakamadığımız olumsuz bağlılıklarımıza sarıldıkça göz açıp bitene kadar yaşanacak hayatın bize sunacağı diğer güzelliklere gözümüzün kapalı kaldığını fark edemedik belki de. Pozitif düşüncelerin beden frekansımızı 10 MHz yükselttiğini negatif düşüncelerimizin 12 MHz ‘a kadar enerjimizi düşürdüğünü biliyor muydunuz?

Meditasyon yap enerji frekansın yükselsin.

Bizi saran sesler hava ve duygular hepsi enerjilerle besleniyor. Beden enerjimizi yükselttiğimizde çekim gücümüz artıyor. Hem dış görünüş hem içsel güvenimiz hem dıştan göreceli çekim gücümüz artmaktadır. İstediğimiz bir şeylere yakın olduğumuzda enerjimiz artar bu kanıtlıdır. Einstein’ın demiş olduğu gibi ‘’hayatta her şey enerjidir’’ sözünden anlaşıldığı üzere kendimizi iyi hissetmek istediğimizde öncelikle kendimizi sevmeye başlayacağız. Sahici olup olmadığımızı tekrar tartmamız gerekecek. İç gücümüzü artırmayı başardığımızda, iş enerjimiz, kişisel enerjimiz, iletişim enerjimiz, kazanma enerjimiz gibi birçok enerjimizi düzenlemiş oluyoruz. Enerji çalışması çok basit ve etkili tekniklerle yapılmakta, siz de kolayca uygulayabilir enerjinizi düzenleyebilirsiniz. Enerji çalışması yavaş yavaş tamamlanır ve oluşur. Bunu yapmanın yoluysa; Birinci kural kendimize dahi dürüst olmak ve yalan söylememek. Nedeni; yalan söylediğimizde doğru olmadığını bildiğimiz için kaslarımız çekilir ve güçsüz mutsuz hissetmemize neden olur. Kendi gerçeklerimizin farkında olmamız önemli anımsatmamız olmalı İkinci etapta niyetle birleşmeli hedeflerimiz. Uyanır uyanmaz ilk anda niyet edip bugünü neşeyle iyimser ve kararlı olarak geçireceğim amaları/fakatları bırakacağım diyerek gerçek benliğinizle yakın olacağınıza söz vermeye çalışın.

Gün içinde içilen kahvenin zindelik katması zihni uyanık tutması ruhu okşaması en bilindik yararlarıdır. Şöyle köpüğü üzerinde bir fincan kahve hazırlarken kendi kendimize mırıldanılan bir şarkı kadar keyif veren daha ne olabilir ki öyle değil mi? Her sabah rutinimize uyandığımızda ilk an ayna karşısında kendimize değerli olduğumuzu ve güzel yönlerimiz olduğunu söyleyerek överek başlayalım. Bir fincan kahvemizi alalım ve kendimize vakit ayırmanın keyfini çıkaralım. Bu seanslar sabahların dışına çıkıp her gördüğümüz aynada bir terapi niteliğinde sıkça yapmaya gayret edelim. Keşkeleri dilimizden çıkarmakla ikinci etabımızı tamamlayalım.

Günlük yapıyoruz belki ama az az yapıyoruz farkında bile değiliz. Şöyle ki; kocaman nefes alın şimdi ve yavaş yavaş bırakın bunu yaparken ne hissettiniz? Derin nefes alıp vermeyi anımsamalıyız sürekli ve düzenli yapmalıyız üçüncü etapta bildiğimiz nefesimizi içimize çekip dışa vermek olacak. Çünkü göğsümüzün içinde ciğerlerimizi minik minik şişirmeden yaptığımız için oksijenimiz artmıyor. Buna istinaden de yetersiz aldığımız için derin nefes aldığımızda başımız dönüyor, nefes alıp verdiğimizde negatif enerjimizi atar pozitif enerjimizi geri alırız. Yaşam frekansımız arttığı için doğru nefes alıp vermeyi alışkanlık haline getirmeliyiz. Nefesinizi dörde kadar sayarken içinize çekip verirken de sekize kadar sayarken  doğru tekniğe ulaştırabilirsiniz.

Dinlediklerinize önem verin, acı hissi uyandıran üzüntünüzü ortaya çıkartan kelimeleri sıkça ruhunuza veren şarkılar bir süre sonunda onları emir ve görev gibi algılayarak yaşadığınız olaylardaki tepkilerinizi dahi etkileyebiliyor. Hard Rock tarzı şarkıların dinletildiği bitkilerin yetişmesinde dahi farklılıklar olduğu gibi klasik müziğin bitkileri coşturup serpiştirdiği bilimsel çalışmalarda kanıtlanmış. Müzik ruhumuza hitap ettiği duyguyla bilinç altına bağlandığımız için dinlediğimiz şarkıların motivasyon şarkıları ya da eğlendiren keyfi artıran şarkılar olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Elbette müzik zevk işidir herkesin farklı tarzı vardır ancak kişiyi kederli hissettiren şarkılardan uzaklaştıkça frekansınız yükseldikçe farkı sonradan hissedeceksiniz ve ayırt edeceksiniz. Dinlediğiniz müziğin frekansını azaltan programlardan da yararlanabilirsiniz elbette.

Tüm imtihanlarımız yaşadığımız zorluklar bizim için sonradan daha hayırlısını sunacağı için neye inanıyorsak ona inanıp isyan duygusuyla değil şükür duygusu psikolojisiyle davranırsak mutsuzluk baskısı kuran olgularımızdan uzaklaşabiliriz. Son olarak çevremizde gerçekten dost olmayan bazı anlar dost gibi sokulup sonradan içimize kadar girip sonradan dili ya da gözüyle bizi negatif etkileyen kişilerden uzaklaşmak gerekecek. Bunları seçerken belki de iyi geliyorsun dediklerimize daha çok yakın olacağızdır. Sürekli istemsizce bile olsun sorunlar dinliyor dedi kodu ortamlarında çok bulunuyorsanız bir süre sonunda bir takım aksamalar yaşıyorsanız o tarz ortamlar size iyi gelmiyor demektir. Ayıklama hissiyle fazla eşyalarımızdan, düşüncemize ağır gelen fazlalıklarımızdan kurtulmakla rahat yaşayacağımız rahat oturup kalkacağımız yerler düzenleyerek ufak adımlarla hayatımıza tekrar sihirli dokunuşlar yapmış olabiliriz. İllaki bütün eşyaları atmak değil kastım sirkeli suyla silinmiş olan eşyalarımızda yeni eşya hissi verecektir, deneyin kendiniz görün farkı;)Gül ve günlük yağı kullanarak ruhsal frekansınızı dinginlik seviyesine çıkartabilirsiniz.

Tüm bunlara dikkat ederek sakinlik, sadelik ve huzur katarak ilerlemeye başladığınız yeni tarzınızdan daha keyif alacağınızı daha hafif hissedeceğinizi söyleyebilirim. 21 gün boyunca denemiş olanlar sevdiklerine aktarsın.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.