Kış’ın Kahve Yaz’ın Kahve

fal-ad1

Merhaba Sevgili Takipçilerimiz,

Kahve falı dört mevsim vazgeçilmezimiz arasında, bilhassa kışın olmazsa olmazımız. Sıcak bir kahvenin ardından hadi kapa fincanını gel beraber sohbet edelim diyen iş dostları ya da komşuların çağrıları yanıtsız kalmaz hiç bir zaman. Çevrilen fincanlara elden geldiğince yapılan benzetmeler kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren kehanetlere dönüşürken hep bir eğlence amacı güdülmektedir.

Benim de okul zamanlarında, okul arkadaşlarımla içtiğimiz kahvelerin ardındaki sohbetlerde oldukça neşeli anılarım vardı. Kafede arkadaşlarla bir araya geldiğimizde şakacıktan fallarımıza bakma çabalarımızı anımsadığımda hala gülerim… Bazı arkadaşlarımın kahve falından anlamamasına rağmen fincanımı eline aldığında, bak şurada şu çıkmış dediğinde bende kendi kendime onları birleştirirdim. Onlara ne olacağını anlatmaya başlardım. Bir nevi yoruma dönüştürmeye başlamıştım. Kendimi “günler sonra dediğini yaşadım” demelerinden sonra kahveden analiz ürettiğim bir serüvenin içinde bulmuştum.

O sohbetler yıllara dayanan kahve falı yorumcusu olmama ve sizlerle buluşmamdan en öncelerdeki ilk deneyimlerimdi. O günlerden bugünlere bende değişen değil ama gelişen çok şey vardı. Bazen o fincan açılmadan da cümlelerin ağzımdan dökülmeye başladığını, hatta gözümün ucuyla diğer fincanı da görüp yorumlamama kadar ilerleyen hisler dünyasındaki yerimi almama vesile olmuştu. Sırasıyla yaşanılanları görmek izah etmek kahve falında olmazsa olmazlardandır. Binnaz abla’nın özenle en yetenekli olan kişilere yer vermiş olduğu dört yüze yakın yorumcusu ile 7/24 online kadrosu her an yanınızda ve farklı yetenekleri ön görüleriyle yaşamınıza renk katmaya devam etmekteler. İster yazın ister kışın, ister keyfe, ister kedere çevrilsin fincanlar, her zaman kendinizi özel hissedeceğiniz sıcak bir aile ortamında olacaksınız.

Kahvenin uzun yaz gecelerimize dinanizm kattığı gerçeğini göz ardı etmemek lazım. Kahve’nin yazı kışı olmaz dediğinizi duyar gibiyim, haklısınız ”ayrı bir tutkudur kahve keyfi”. Farzedelim ki yaz ayı gelmiş; yılın stresi atılmak üzere tatile gidilmiş. Deniz ve mehtap arası her gün enerji dolmaya devam ediyorsunuz. Tatil dönüşü neler olabileceğini düşünürken geleceği bilmek isteyebilirsiniz. Dönüşte neler olacak, yılın sonu ve ve yeni yıl neler getirecek merak etmektesiniz. Herkesin farklı sorunu yada arzusu olabilir. İşlerinizi, yarım kalan sevdanızı, her hangi bir mahkemenizin neticesini, niyetinizdeki kişinin duygularını, ödemelerinizi, iş gelişmesi yada başvurularınızın öngörüsünü almak isteyebilirsiniz.

Tüm bunları düşünürken zihninizi dinlendirmek için kumsalda yürüdükten sonra sahil kafelerinden birine oturup bir kahve içmeye karar verirsiniz. Şöyle denize nazır kahvenizi elinize aldığınızda varsa fal tutkumuz gözler fincana bakacak bir göz arar. İşte tam da orada binnaz.com ve binnaz mobil fal uygulamamızdan dilediğiniz yorumcunuzu seçerek 1 saate kalmaz yorumunuzu duymak muhteşem olmaz mı?

Ne zaman isterseniz, telvelerinizin ışığı altında size eşlik etmek üzere bekliyor olacağız.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.