Kılıç Prensi Kartı Nedir?

fal-ad1

kilic3Sevgili Okurlarım,

(21 Ocak- 19 Şubat) Kılıç Prensi’nin burcu kova’dır. Hava grubu bir karttır. Tıpkı kılıç kralı gibi hava enerjili bir karttır. Kılıç prensi daha genç olmasına karşın yönetme ruhu taşır. Bazı şeylerin istediği gibi olduğu ana kadar her türlü entrikayı yapabilecektir. Bulunduğu ortamlar da taht kavgası her daim olacaktır. Haksız yere uğrayabileceği rekabetsel durumlar onun havasından kaynaklıdır. Özü iyiliktir. Çoğu zaman bunu sözleri ile yıkan farkına varmadan uzlaşmadan kaçan hali vardır. Kendi bildiğini okuması meydan okumalarına dönüşecektir zaman için de. Kendini olmadık bir şekil de anlatabilir ,kendi kusurlarını görmekte geciken bir tavra bürünecektir. İki gezegenin hükmettiğini düşündüğümüzde üstün zekanın da ara sıra gelgitler yaşayacaktır. Bu zekayı doğru kullandığın da alanın da uzmanlaşması kaçınılmazdır. Dezavantajı ise yönetiminin iki gezegenden olmasından ötürü bazen kendi içinde ki sese fazla kulak verip düşüncelerinin doğruluğuna inanarak gerçeklerin dışına çıkma olasılığını yaşamasıdır. Bu durum da Kılıç prensimiz hayatını sorgulamaya neden olacak bir soru işaretleri ile yaşayacaktır.
Her burcun faklı kartı vardır. Kart aynı burçtan olmayan kişiye de gelmiş olabilir. Kartlar aşk, iş , para, hastalık gibi bir çok konuya yanıtlar vermektedir. Bu kart geldiğin de stresinizin nedenini, nasıl gelişeceği, ne yönde düzeleceğine işaret kilic1etmektedir.Bu kart bazı stres sorun, nedeni ve rahatsızlığını da gösterir. Bu kart sinir hastalıkları ve spazmı ifade eder. Bu kart sakin ve dingin yaşamanız için uyarı kartı olabilir. Sıkıntı yapmış olduğunuz bir çok şeyi atlatmanın yolu düşünceleriniz de oluşan ikilemin durdurmanızla alakalı olduğu şeklindedir. Kılıç prensi iş hayatınız da sakinliği aradığınızı, hatta bazı nedenlerin sizi iş hayatınızdan soğuttuğu durumlara işaret eder. Gerçek ve düşünceniz de üreyen sizi yorgunluğa iten konulara aklınızın kontrolünü ele alarak tazelenmiş bir hayat ile devam etmeniz hakkında bilgiler verecektir. Başarı sizin elleriniz de, azminizden bir şey eksilmedikçe der.

Kılıç prensi açılımımıza geldiğin de gerçek ve gerçek dışı konuları ayrırt etmekte zorlandığımız anların habercisidir. Bir şekil de aklımızın ucunda yollar vardır.Bulunduğumuz yerden uzaklar da farklı mutluluk olduğunu ,fethedilecek başka gönül var mı merakını ,bazen de iş hayatın da gereksiz polemiklerin işaretçisi olacaktır. Bu durum da prensin kral olana kadar ki serüveni için sabırlı olması gerekecektir. Kılıç prensi iki işe birden sahip olacak ,yönetebilecek kadar zekidir. Bazen savruk davranması elindekilerin kıymetini bilmemesi onu müşkül durum da bırakacaktır. Prensin krallığa doğru geçmesi için önünde ki hayatın doğru hırslar üzerine kurulu olması gerekir. Orada acabaları çoğaldıkça krallığını ilan etmesi başarısını artırması güçleşecektir. Akılcıl yaklaşımlar yapmanız için sizi tetikleyen bir destektir bu kart. Uzlaşmacı olacağınızı, çevrenize daha çok güvenerek ilerleyebileceğinizi gösterir.

Geleceğiniz için planlar yapmak durumundasınızdır. Projelerinizde sıkılmadan sonuna kilic-asikadar dirayet göstermenizi ister. Kılıç prensi hayal ettiğiniz mutluluğun hayatınız da mevcut olduğunu gösterir. Bildiğinden şaşmayan yapımızdan vazgeçmek bize arzu ettiğimiz huzur dolu dolu hayatı sunacaktır. Haber ,temas kartı olduğu için var olan durumu toparlamak için eksiklerimizi söyler. Olması gereken yönde ilerlemek, topluma ayak uydurmak anlamı da taşır.

Sevgilerimle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.