Kendinizi Pozitif Konulara Odaklayın

fal-ad1

Sevgili Astroloji Takipçilerimiz;

Ay’ın Başak burcundaki transitiyle başlayan haftanın ilk gününde; biraz memnuniyette zorlanacağımız, işe odaklı, organize olmamız gereken konularda ayrıntılarla çalışacağımız bir gün geçiriyoruz. Sabah saatlerinde etkili olan Neptün karşıtlığı dalgınlık, dağılma, kararsızlık ve hayal kırıklığı yaratmış olabilir.

Bununla birlikte Güneş – Satürn sekstil açısı; eğitim ve öğrenme süreçleri, işlerimize odaklanmak, aile büyüklerimizle iletişim kurmak ve tecrübelerden faydalanmak adına da destek sağlıyor. Günü; resmi işlerin yürütülmesi, öğrenim gördüğümüz konulara eğilmek, çocuklarımızın ya da kendimizin eğitim süreçleriyle ilgilenmek, öğrenci – öğretmen iletişimleri adına da değerlendirebiliriz.

Akşam saatlerinde etkili olacak Ay – Plüton trinesi; derinleşmek, detaylı ve irade gerektiren konularda yol almak adına güç veriyor. Yine araştırma yapmak, derinleştiğimiz konularda çalışmak, ayrınntılı ve spesifik alanlara yönelmek adına güçlü etkiler altında olacağız. Akademik süreçler adına da akşam saatlerini iyi değerlendirmek mümkün. Beraberinde; takıntı yapılan konularda da fazla ayrıntılara inmemek doğru olacaktır. Sağlıkla ilgili bağışıklık süreçlerinde hassasiyetlerin yaşandığı bir dönemdeyiz. Dikkatli olmakta fayda görüyoruz.

Mars – Satürn’le kare açıda ve Chiron’la karşıtlık yapıyor. Önümüzdeki yaklaşık bir on gün kadarlık süreçte yorgunluk, halsizlik, vücutta ağrı ve sızılar hissedilebilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi kendimizi korumaya, pozitif konulara odaklanmaya çalışalım. Bol sıvı tüketimi ve çorba ağırlıklı besleyici ancak hafif gıdalar; vitamin ve sebzeler de destek olacaktır bu dönemde.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.