Kendimizi İfade Etmekte Zorlanıyoruz

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz;

Ay’ın Oğlak burcundaki hareketi devam ediyor. Resmi ve sorumlulukla hareket ederken haftanın iki gününden başlayan odaklanarak çalışma temposunu devam ettiriyoruz.

Sabah saatlerinde etkili olan Ay – Venüs sekstil açısı; ilişkiler anlamında güzel etkiler sağlıyor. Estetik ve parasal konularda da olumlu ve desteklenene bir süreç içindeyiz. Özellikle kadın figürlerle ilgili destek ve olumlu gelişmeler de yaşanabilir günün ilk yarısında…Yine sabah saatlerinde gerçekleşecek olan Ay – Mars trinesi; zor işlerin yürütülmesinde ve motivasyon kazanılmasında yardımcı oluyor. Cesaret ve güç gerektiren çalışmaları toparlamak ve hızlandırmak adına da doğru bir zaman dilimindeyiz. İş süreçleri, ilişkiler, girişimler adına güzel bir fırsat yakalayabiliriz. Adım atmamız ya da hızlandırmamız gereken bir çalışma adına da bu süreci değerlendirelim.

Öğlen saatlerinde; bu tabloyu biraz daha zorlayabilecek Ay – Güneş karesi etkisi altına giriyoruz. Otorite figürleri, kişiliğimiz, anne – baba, kadın erkek ve duygusal dengelerde zorlanma ve gerginlik yaşanabilir. Yaşça büyük ve yönetici pozisyonundaki kişiler, erkek figürleri ve etkili kişilerle iletişimde zorlanmalar gerçekleşebilir. Bu süreçte daha ılımlı ve sabırlı olmak en etkili yol olarak gözüküyor. Sorumluluklar anlamında da gelişebilecek bu baskı karşısında sabırlı ve sakin bir şekilde yerine getirilen konularda rahatlama imkanı bulunacaktır.

Ay; öğle saatlerinde Oğlak burcunda kısa bir boşluğa giriyor ve ardından özgür, marjinal Kova burcuna giriş yapıyor. Kova burcu teknoloji, havacılık, bilim, uzay ve astrolojiyle ilgili temaları da içerir. Bu bir kaç gün; söz konusu temalarla ilgili araştırma, gelişme süreçlerini de deneyimleyebiliriz. Bu sürecin akabinde gerçekleşecek olan Ay – Merkür karesi; iletişimde sorunlara neden olacak görünümde… retro Merkür; geçmiş konularda sıkıntı ya da tamamlanmayan bir işle ilgili sorun yaşatabilir. Teknoloji ve bankacılık, ulaşım, seyahat konularında gecikmeler, engellenmeler görülebilir. Kendimizi ifade etmekte zorlanabilir, yanlış da anlaşılabiliriz. İletişim süreçlerimizde dikkatli olmak gerekebilir. Ayrıca; işlemlerimizi bir kez daha gözden geçirerek tamamlamak, tartışmaya girmeden sabırlı davranmak da yerinde olur.

Güneş bu gece yarısından sonra Boğa burcuna geçiş yapıyor. Böylece İlkbaharın meraklı, yeni, ani hareket eden Koç burcu; yerini Venüs yönetimindeki keyifli ve dünyevi alanların, sanat, yeme – içme- maddi konuların temsilcisi Boğa’ya bırakıyor.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.