Kendimizi Daha Canlı ve Güçlü Hissedeceğiz

fal-ad1

Merhaba Sevgili Astroloji Takipçilerimiz,

Ay’ımız iyice Balzamik faza doğru girdi ve Kova burcunda hareketini sürdürüyor. Kova’nın özgürlükçü; gruplara, kolektif alanlara dönük yapısı bugün yine ön planda. 

Sabahın ilerleyen saatlerinde devreye giren Ay – Mars sekstil açısı; ittiren bir güç veriyor. Başka bir deyişle; zorlansak da bazı işleri ele almak, efor gerektiren süreçlerin altından kalkmak adına bizi motive ediyor. Kendimizi daha canlı, güçlü hissedeceğimiz ancak; enerjimizi fazla ya da boşa harcarsak hafta sonumuzu zorlayabileceğimiz bir etki altındayız. 

Hemen ardından devreye giren Ay – Uranüs sekstili; biraz tedirginlik de verebilecek ancak orijinal, yaratıcı bir ortamı tetikleyecek nitelikte. Çok fazla planlara bağlı kalmaksızın ani hareket edebilir ya da planlarımızı bozabiliriz. En iyisi esnek davranıp, akışa uymak. Nasılsa hafta sonu; biraz değişiklik kötü olmayacaktır. Bu açının bir diğer olumlu tarafı da; zihnimizin daha pratik ve sıra dışı çözümlere de odaklı çalışması. Süregelen ya da aniden ortaya çıkan bazı problemli konular kolayca çözülebilir. 

Öğlen itibariyle; Ay – Jüpiter açısının etkisi üzerimizde. Jüpiter’in genişleten açısı hormonlarımıza, duygularımıza genişlik veriyor. Yeme – içme; alış veriş konularında yine de dikkatli olmak da fayda var. İyimser, daha anlayışlı ve biraz tembel de hissedeceğiz kendimizi. 

Akşam saatlerinde devreye girecek olan Ay – Satürn sekstil açısı öğrenme ve eğitim için çok uygun. Özellikle evimizde, ailemizle geçireceğimiz bir zaman dilimi için de oldukça ideal. Tamamlanması gereken işler, bitirilmek için bekleyen dersler, çalışma amaçlı her süreç ve aile büyüklerimizden destek için bu saatler son derece uygun. 

Çocuklarımız, ailemizin genç bireyleriyle birlikte ödevler ve zorlanılan konulara eğilebiliriz. Onlara destek olabiliriz. Kendi eğitimimiz ve ilgilendiğimiz alanlarda biraz araştırma yapabilir ya da yeni bilgiler öğrenebiliriz. Genel anlamda sakin, dengeli, olgun bir enerji altındayız. 

Kalan süreçte Ay; Kova’da boşluğa giriyor ve tutulmas enerjileri de kendisini gecenin ilerleyen saatlerinde daha fazla hissettiriyor. 

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.