Kendi Astroloji Haritamızı Neden Takip Etmeliyiz?

fal-ad1

Geçmişte kalana üzülmek bazen kendimizi yok yere heba etmemize neden olabilir. Çünkü her şey bir amaca hizmet eder. Bu amaç sona erdiğinde iyi veya kötü görevleri de bitmiş olur ve tekamül programımızda onlarsız ilerlememiz yazılmış olur. Örneğin; İşimizi kaybetmek belki o an dünyanın sonu gibi gelebilir, bir zaman sonunda öyle bir fırsat çıkar ki, bir bakarız statümüz artmış daha büyük bir şans çıkagelmiştir karşımıza.

Her hareketin ve her sözün bir nedeni ve ulaşacağı bir yer vardır. Hayat karmaya göre şekil aldırır bizlere. Ay ve Güneş tutulmaları farklı kadersel noktalarımıza temas edeceği için onlarımız hangisi öğrenmek için astroloji haritamıza baktırmamız yerinde olacak.

Bunlar kimi insanlara göre büyük oyunlar ve hilelerle baş etmek üzere olacağını haber edebilir, kimilerine göre ise “gereksiz zahmete giriyorsun bırak akışına hayatını yaşa” olarak nitelendirilebilir. Her türlü beğeneceğimiz bir hayat kurmak için mücadeleden vazgeçmeyeceğiz, bu geçerli olan nedenimizdir.

Peki birazı, ortası yok mu bu işin? Yok. Konfor isteği insanoğlunun tabiatı gereği önem verdiği bir hal. Bir yatırım yapacak olduğunuzda Astroloji günlüğünüze göre hareket ederseniz o size “bu isteğinizi erteleyin alacağınız gayrimenkul fos çıkabilir, sonradan maddi sorun yaşayabilirsiniz, şu tarihlerde yatırım yaparsanız avantajlı olursunuz” der. Evlilik alanınızda bekarlara ciddi aşk yaşanacak kişiyi, sıradan olacak bir tanışmayı hatta duygularını saklaması gereken tehlikeli bir aşkın sinyalleri verecektir. Evli olanların bebek, mülk, taşınma, evliliklerindeki özel hissedecekleri mutlu günlerin tarih aralığını bildirecektir. Kariyer planlarında yeni iş ve değişim zamanları hakkında danışılarak risksiz olanı elde etmeniz için sizi doğru yönlendirecektir. Miras, borç, alacak konusunda hangi zamanda gelişme yaşanacağını yine Astroloji sayesinde öğrenebiliriz.

Tutulmaları korku enerjisiyle görmemeliyiz! ‘’Bizi hayra sunacak kötü olan ne varsa güvertemizden atacak bizi koruması altına alan bir meleğin gölgesi olarak düşünmeliyiz. İhtiyacımız olduğunda, bizi sokacak sonradan arkamızdan vuracak, yarı yolda bırakacakları yolumuzdan çekmemiz için gözümüze sokacak adeta. Görmezden gelenler tutulmalardan sonra gerçekleri görecektir ama bu bazen bir gün bazen bir yıl sürecek bir esarete kadar gidecektir. Yüzleşmemiz gereken her şey meydanda olduğunda “ben de varım burada henüz ölmedim” demek er meydanı gibi dimdik durmak gerekecek. Yoksa boyun eğildiğimiz yerden imtihan edecek bizi o tutulmalar. Hak edene ettiği kadar değer vermek ile ilgili olacak. Kimle neyiz, neydik? Ne kadar biriz, birdik? Ya da o istiyor ben yapıyorum soruları zihninizde dönmekle kalmayacak artık alenen yüzümüze çarpacak. Bu etkiyle belki kıracağız ama sonunda kabuğumuzu kırıp meydan okurken olduğu kadar olmadığı kader deyiminin manasını tekrar öğreneceğiz/ öğreteceğiz.

2018’ Te beş adet tutulma meydana gelecek. Bunların bazıları tutulmanın meydana geldiği o burcun mensuplarını zirveye çıkaracak. Bazı kişileri de zorlayacak. Satürn ağırlıkta olacağı için yönetmekte zorlanacağımız alanlarda haritamız bize ışığı göstermekle kalmayıp dayanma gücü verecek. Oğlak burcu yöneticisi Satürn yine yer yer komutan olacak ve farkındalık katacak. Her tutulma dua enerjisi sever, iyimserlik sever, sabrı sever. Sevgi ve ışık ile yolunuzun aydınlanması dileğimle…

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.