Kehanet: Jüpiter’in Geri Hareketiyle Gündem Nasıl Olacak?

fal-ad1

Jüpiter kanunlarla ilgilidir ve birtakım kanun değişikliği getirebilir. Yeni kanunlar yasaya katılırken bazı kanunlar da değişme gidilebilecek. Jüpiter& Akrep geçişi biraz zorlayıcı etkiler sağlarken hepimiz öyle ya da böyle sorunlar yaşamış olabiliriz. Ki, önceki konulardan hatırlarsanız Jüpiter Akrep burcunda bir geçiş yapmaktaydı.

Akrep ise yeraltı kaynakları ile ilgili olduğu için konular bunlar üzerine gelişebilir. Terör eylemleri harp halleri yeni düzenlemeler bu konulara değindirecek… Maden işçiliği yer altı konularının kapsamasında en çok bunlar yer alabilir. Çok yaygınlaşmış hastalıklar duyulabilir ve yaşanabilir. Akrep burcu şifada verdiği için alternatif tedavilere yönelebilir şifa bulabiliriz. Saç rengi, pıercing, dövme siyah kırmızı renk seçiminde tercih ön planda çıkacak. Jüpiter akrep geçişinde dönüşmek ile ilgili sınavlardan geçmemizi sağlayacak. Acılar yaşayacağız aynı anda hiç olmadığımız kadar da soğukkanlı da olacağız. Zorlu imtihanlar var sonrası aydınlık ancak aydınlığa çıkana kadar yer yer zorlanacağız.

Akrep 8. Evin doğal burcu olduğundan para sigorta nafaka alacaklar ön planda olacak. Akrep ölüm ve doğum ile ilgili olduğundan ölümler ve doğumlarda duyumlarınız artacaktır. Dövme yaptırmak isteyenler bu ayda tekrar düşünmeli. Sonradan pişman olacağımız evlilik kararları olabilir. Ya hep yapıyorum hiç ilkesi gelişebilir abartıya açık olabiliriz. Estetik arayışına yanlış müdahale haberleri katılabilir. Gerçeklik ve duygusal mantık arasında gitgeller yaşanabilir. Sorunlu ilişkilerde kavgalar bitişler duyulabilir. Kendi çaplarında iş kurmak isteyenler risk almadan önce araştırma yapmadan adım atarsa zarar edebilir. Seller ve doğal afetlerde şiddetli durumlar yaşanabilir. Kazalar ve yaralanmalar konusunda çok sık duyum alınabilir. Tedbiri konusunda hassas olmalıyız. Haberlerde çocuklar ve kayıp olayları artabilir. Yaklaşık bir yıl kadar bu etkiyi taşımamıza neden olabilecek. Dünyadaki med cezir büyük markaların bazılarını olumsuz etkileyecek. Buzullardan kaynaklı Güney’de taşkınlar olabilecek. Bazı ünlülerde intihar duyumu yaşanacak. Bazı ölü olarak bildirimiz ünlülerden sağ olduğuna dair duyumlar alınabilecek. Sağlıklı gıdalar seçilmeli gıdalardan tehlikeli virüsler gelebilecek.

Kehanetlerde durumlar pek iç açıcı olmasa da gezegenler sert açıda ve hareketleri bu yönde olacağı için zorlayıcı etkisi bu noktada gerilimi artırabilir. Sakinlik ve huzur arayışımız devam ederken sağlayanlar ferahlığın kapısını aralamış olacaklar.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.