Katina Tattaret Kartı

fal-ad1

tt3Tattaret kartı destede hanım kartları içinde en güzel kadını temsil eden bir kart bakışları ile insanı kendisinden alır ama bir o kadarda tehlikeli bir yapıya sahiptir. Katina’nın hikayesindeki en riskli kart diyebiliriz çünkü bu kadın içinde kötülük saklar, sürekli serzenişleri olan tatmin olamayan karakterleri yansıtır. Evlilik onun idealidir. Seneler geçse ve o amacına ulaşamaz ise canına kıyabilecek kadar da gözü kara bir karakterdir. Doğurganlığı kutsal bir hediye olarak benimsemiş ve buna sahip olabilmek için canla başla mücadele etmekten vazgeçmemiştir. Sizinde destenizde ilişkinizin durumuna göre bu hanım kartı var ise rakibinizin ne kadar güçlü olduğu şüphesiz ortada.

Eğer Tattaret amacına ulaştı ise iyi bir eş,iyi bir anne ve hatta köle olur eşine. Abanozun hanımı olması içindeki kötülüğün nedeni olmuş olsa bile. Destede aile içerisindeki tt1durumlar da ise kız çocuğunu simgeler, Tattaret’in anlam yelpazesi oldukça geniş aşk, annelik, savaş ve hatta kendi canını alabilecek kadar soğukkanlı bir karakter.
Bu kartın deste içerisinde düz gelmesi evlenmeyi çoçuk yapmayı amaçlamış kadını simgeler. Deste sıralamasında yerine göre anlamı değişir ama kişiyi temsil eden kart diziliminde çıkması bu anlamı ona yükler. Tattaret ters ise destenizde sizi korkutacak durumlar ortaya çıkabilir fesat,riyakar bir kadın olur. Kimi temsil ettiği ayrıca önemli karşınızdaki dost gördüğünüz düşman mı? Yoksa ilişkide rakip olarak düşündüğünüz kişimi? Bu nedenle ona güvenmeli misin yoksa stratejik mi yaklaşmalısın öncelik bu sorulara aranacak cevap olmalıdır enerjiniz ve hissiyatınız güçlü değil ise Tattaret’e hiç yaklaşmayın derim. Dizilim ve sıralama önemli gözden kaçan en küçük detay sizi yanlış bir deste yorumuna götürür. Karşılıklı çıkarlar üzerine kurulmuş bir ilişki mi? Evlilik mi bu durumu analiz eder ve size durumu tatlı bir şekilde izah eder.

tt2Bu kart bir kadın yerine erkeğin açılımında yer almış ise ve ona aşık olmuş iseniz hemen ona resmiyetle yaklaşın bu sizin onu elde etmenizi kolaylaştıracaktır ama sonrasında vazgeçerseniz ciddi bir düşman kazanmış olursunuz çünkü o destedeki en garip hayat hikayesine sahip. Görüşleri nettir ve düşüncelerinin arkasından korkmadan gider. Sizi hem yorar hem şaşırtır ama sevginizi esirmediğiniz süre içerisindede size köle olmaktan vazgeçmez.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

1 Yorum
  1. Müge Aydın kendi çevresinde biliniyor ve çokta iyi olduğu söyleniyor bunu programında birkaç kere söyledi anlayamadığım bu kadar tempoda nasıl fal bakacak

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.