Katina Aşk Falı Sunit Kartı Anlamı Nedir?

fal-ad1

Değerli okurlar;

Abonozun beyi olan sunit hükümdar erkekleri arasında en bencil karakteri temsil eder. Genellikle esmer, temiz yüzlü, etkileyici gülüşlü kişilerin kartıdır. Başarılı ve dürüst bir karakterdir. Onu hoş tutmak size sadık, bir erkek olmasına neden olacaktır. Onu söylediklerinize inandırmak kolaydır bu neden ile ilişkilerde hep aldatılan erkeği oynar. Kendisi ile dalga geçildiğini anlar ise o zaman işler çok değişir. Kadınlara karşı çok cömerttir. Her kartımızda olduğu gibi bu kartımızda da doğu ve batı tarafındaki kartlar ile anlamı değişir. Hedefleri en üst seviyededir bu durumu ona hırs ve gurur getirir. Bu kart genellikle destede var olan ilişkiyi temsil eder.

Destenizde sunit erkeği düz ise tutkulu bir ilişkiyi ve büyük bir bencilliği simgeler aynı zamanda ilişkide yaşanan güçlü cinselliğinde sembolü olabilir. Sunit erkeği tarafından sevildiğinizi anlamak zordur onun hırsları ve amaçları yüzünden bazen her şeyi ötelemesi söz konusu olabilir. İlişkiyi en baştan ikinci plana düşürecektir fakat onun kalbinde taht kurmayı başarabilirseniz size sadık kalabilir ama amaçları yine ön planda tutacaktır. Sunit erkeği ile beraber olmak istiyorsanız bu durumu ilişkinin başından itibaren peşin peşin kabullenmek zorunda olduğunuzu unutmayın.

Destemizde ters ise işte o zaman tehlike çanları çalıyor demektir ilişkide karşı tarafta ilişkiye yönelik aşırı sinir öfke söz konusudur. Ayrılığa götürecek bağrış ve çağrışlara dikkat etmek gerekir. Kavgalar olacaktır. Evlilik var ise evlilik bitecektir dikkat etmek gerekir sunit erkeği ortasındaki halka ile abanozun karanlığını yansıtır. Olağan ilişkilerde (Flört evresinde) ise iniş çıkışların yaşandığını bu yaşanan sorunların ilişkide bir tarafın yıpranıp acı çektiğini simgeler. İlişki yok ise hazırlıklı olmak gerektiğini yeni bir kişi ile tanışacağını yeni bir ilişki başlangıcı olabileceğinin habercisi olur.

Sunit erkeği zor değildir ama ilişkide ona karşı her zaman dikkat etmek gerekir kendi başına karar almasını sever. Kendi içinde hedefler belirler senin yapacağın sadece bu ilişkide ona destek vermek onu her zaman pohpohlamaktır, bunun yanı sıra onunla birlikte gelecek planları yapmamak her şeyi ona bırakmak en doğrusu olacaktır. Bazılarımız için rahat bir ilişki erkeği diyebiliriz her şeyi ona bırakın güvenin siz keyfinize bakın.

Sevgiler

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

1 Yorum
  1. destedeki aral,tagral,turan,saah,gamhat,dare bunların anlamları hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.