Katina Selçuksassa Kartı

fal-ad1

selcuk2Değerli okurlar;

Selçuksassa özel bir kart içinde her duyguyu barındıran kadınları temsil eder. Süs, şaşa, para ve özellikle de cinsellik selçuksassa’nın temsilidir. Koyu kumraldır. Gözleri güzel, hareketleri gayet ağır ve naiftir. Güzelliği katinanın hikayesinde erkekleri çıldırtacak kadar net belirtilmiştir. O evli erkekleri baştan çıkarabilecek bir yapıdadır eğer evli iseniz karşınızda bu kart var ise bu kadını evinizden uzak tutmak sizin için en doğrusu olacaktır. Cinsellik onun için her şeyden önemlidir. O yakutun hanımı olduğu için aynı zamanda iyide bir eş olabilir. Deste içerisinde ise bu kart ilişkilerdeki üçüncü kişiyi yani yasak ilişkileri temsil eder. Selçuksassa sinsi bir şekilde yaklaşır her zaman neyi nasıl tam hedefinden vurabileceğini iyi bilir. Kendisini hiç belli etmez duygularını çok iyi bastırır ama sen bir kadın olarak onu dost olarak görürken onun sana ve ilişkine zarar vermesi imkansız değildir onun için önemli olan sadece kendi egosu ve kendisini her konuda tatmin edebilecek bir eş yerinden bile kalkmadan seni kendi gizemine sürekler.

Selçuksassa destede düz açılmış ise ve etrafındaki kartlar ile yoruma döküldüğünde selcuk1ilişkilerde cinselliği ön planda tutan ve yasak bir ilişki içinde olan kadını temsil eder doğu ve batısındaki kartlar ile anlamı zenginleşir ve netleşir ama en önemlisi bu tutkulu ilişkiyi bozmaya kimsenin gücü yetmez evlilik ve ilişkilerde düz gelse dahi tehlikenin sinyallerini verir. İkili ilişkilerdeki güveni alt üst etmeye yeterli bir kart. Selçuksassa ters ise yasanan ilişkide kadının eziyet çektiğini beklentinin karşılanmadığını erkek için de ilişki içinde zorlu süreçlerin başlangıcı olur. Bu kart aslında bencillikleri olan bir kadını simgeler. Selçuksassa yatak ve cinsellik konusunda doyuma ulaşmaz ise onunla birlikte olmanın bir anlamı yoktur o yüzden arkasını döner ve gider para da onun için oldukça değerlidir. Bu iki durum bir erkekte mevcut ise selçuksassa için o kişi tam bir hedef haline gelir elde edene kadar her şeyi ortaya koymaktan vazgeçmeyecektir.

Flört evrelerinde selçuksassa ile baş etmek belki daha kolay ama evliliklerde erkek maddi anlamda güçlü ise ve doyumsuz ise selçuksassa onu kendine bağlayana kadar ve onu sömürene kadar yakasından düşmeyecektir.

fal-ad1

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.