Katina Parsadra Kartı Anlamı

fal-ad1

parsadra2Değerli okurlar;

Element kartlarından zümrüdün sultanı olan parsadra zor bir kadının temsil eder. Her şeyi herkesi sorun eden bir yapıya sahip onunla anlaşmak uzlaşmak oldukça zor. Bakış açısı sadece kendi etrafındaki durumlardan ibarettir. Arkadaşları tarafından sevilmez ve ilişkilerde her zaman soğuktur. Hiç bir şeyden memnun olmaz her şey yolunda olsa bile o kızacak yada ortalığı ayağa kaldıracak nedenler bulur. Sürekli kişilere ve olaylara karşı analizci yaklaşır inanılmaz kurguları vardır. Tam bir dedikoducudur destedeki anlamı da zaten dost görünen düşman kadını temsil eder. İlişkilerde kavga ve cinselliği ön planda tutar. Onunla flört etmek zordur ama anlamak için mücadele etmek daha zordur. Bu kadın ile bir ilişki yaşayacaksın sabah, öğle, akşam sürekli kavga etmeye hazırlıklı olmalısın. Duygusuz bir kadın olduğunu unutmamak gerekir.

Açılımda bu kart düz geldi ise eğer; Boş boş konuşan ortalığı birbirine katan parsadra1dedikodularının ucu bucağı görünmeyen bir kadındır. O kendi kendine zarar verebilir yaptıkları ile ama dönüp de ben pişmanım demez. Tüm detayları inceler olayları kendi doğrusu ile analiz eder ve o konuya bir şekilde ortak olmayı başarır. Ne kadar konularda merkezci davransa da zarar gören taraf olur. Konuların içine girmek yerine dışarıdan baksa daha avantajlıdır ama illaki o egosunu tatmin edecek olayların merkezinde yer alarak.

Parsadra evlilik durumlarında ters geldi ise eğer dikkat etmek gerek boşanma, çocuk sahibi olamama ve başını beladan belaya sokan bir kadını temsil eder. Kendi elleri ile kendi evliliğini bitirecek kadar da umursamazdır. O sadece kendi başını değil etrafındakilerin de başını belaya sokar. Parsadra ve diğer hanım kartları hepsi arasında üzüntü hakim baktığımızda zaten destenin bu kadar çok karttan oluşması da kurtarıcı çünkü insan hayatı çoğunlukla mutsuzluklar ile dolu destede kartlar her şeyi her acıyı ve mutluluğu yaşayarak bizlere eşlik ediyor. Doğum, ölüm, evlilik, iş ve sağlık arasında geçen detayları bize yansıtıyor gerçek insanı bulana kadar nasıl hatalı insanlar giriyor ise hayatımıza parsadra da bunu bize en doğru şekilde yansıtıyor. ‘Ben belki doğru kişi olabilirim ama benim dengimde bir insan isen olabilirim diyor kısacası eğer sen benden farklı isen ben her zaman senin için acı bir tecrübe olurum ama gerçeği bulduğunda ona sarılman içinde bir nedenim diyor.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.