Katina Falı Mida Kartı

fal-ad1

mida3Hanım kartlarımız arasında olan mida aslında ilk baktığınız zaman bizi korkutmaya yetiyor. O ilişkilerde aldatan ve aldatılanları temsil ediyor gibi görünse de onun evi ile ilgilenen, hoş görünüşlü bakımlı bir kadını temsil ettiğini de unutmamak gerek. Hamarat bir kadındır! Amacı doğrultusunda ise bir o kadar hırslıdır. Ancak bir dost olarak onu seçemezsiniz güvenilmez bir kadındır en belirgin özelliği kendisi dışında olan her şeyi ve herkesi kıskanır. Bu duygusunu da dışa vurduğu zaman ondan aldığınız enerji sizi ondan soğutmaya yetecektir. Bu kart destenizde varsa hem iyi hemde kötü sonuçları size getirebilir. Mida ilişki açılımlarında en önemli kartlardan bir tanesi doğu ve batısındaki kartlar ile anlamı büyür sizinde amacınız olan cümleyi duymanızı sağlar ters gelse de düz gelse de bambaşka anlamlar barındır. Bir arkadaşınıza güven konusunda tereddüt yaşanıyorsa bu kart tereddütlerinizi doğrular.

Zeki bir kadın mida ilişkilerde dostluklarda eviliklerde idaresi zor ve güç gerektiren bir mida2durumu koyar ortaya eş konusunda kavgaları tartışmaları ilişkilerde zorlukları araya giren üçüncü kişilerin anlamıdır bazende alaycı kişilikleri temsil eder karşınızdaki insanın niyetini görmenize yarımcı olur mida destede hep kötü değildir belli konular ve sıralarda anlamı değişir detayları sıralaması dizilimi bambaşka bir durumu ortaya koyar. Katinanın kendi benliğinde zaten olayları tek başına ele alamazsınız zaten en kötü durumlarda bile kurtarıcı kartlar devreye girdiğinde sadece sabırla durumu atlatabilmek bile mümkün mida da sabır gerektiren bir kart. Mida bu karakteri yaşamış her konuda hırsları ile başetmek zorunda kalmıştır. Nasıl her karaktere hitap eden insan var ise kartlarımızda öyle bize gerçekleri yansıtabilmek için onlarında hikayeleri ve geçmişi var.

Mida hırslarına çok yenilen bu yüzden yenilgeleri çok olan bir kart çok istisnadır midanın zafer kazanması belki o anlık durumlar yüz güldürmez ama ilerisi içinde ışık tutabilir bu kart genel anlamda anlık durumunuzu iyi analiz eden bir kart. Gelecek konusunda çok iyi yorumlamak gerek ama bunun içinde bu deste bütünlüğü ve iyi bir yorumcu ve burcunuzda ki dönemsel etkilerde etkili sadece kartlara odaklanırken düşüncelerinizdeki sorulara odaklanarak bu kartları seçmek sizi daha kolay sonuca götürecektir.

mida1

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.