Katina Falı İmparator Açılımı Nedir?

fal-ad1

impac2Değerli okurlar;

İmparator açılımı katina falı için geniş bir kapsama sahip çünkü kişilerin geçmiş, gelecek, dilek ve bir sürü soru yığınına cevap veren bir açılım türü ama bu falı açarken ne sorduğumuz ve kartlardan ne beklediğimiz önemli olduğu kadar nasıl yorumlanacağı ve bakılacağı da önemli. Eğer bir imparator açılımı yapmak isterseniz önemli olan noktalardan bir tanesi diğer açılımlar ile karıştırmamak ilişki varsa imparator açılımı pek doğru bir açılım olamıyor maalesef ancak usta ellerde olursa bu açılımın yorumu bir netice bulabiliyor o yüzden imparator açılımı önemli kılan noktalar çok detaylı ve oldukça fazla sadece kartları seçmek, dilek ve istek üzerinden olaylara yaklaşmak çok yanlış olur! O yüzden önce kartlar nasıl açılır ve kademe kademe nasıl ilerleriz bu durumu görmek gerek.

İmparator açılımında öncelikle deste karıştırılır ve içlerinde kısım kısım ayrılmış olan bazı impac1kart grupları var ve bu gruplardan dört tanesi ruh kartı! Ruh kartları destenin içerisinden çıkarıp sonuç kartına ulaşabilmek için ayırırız. Ruh kartlarını çıkarttığımız desteden dokuz kart seçeriz imparator artısını oluşturduktan sonra son olarak kenara ayırmış olduğumuz ruh kartlarından bir tanesini seçer destemizi on karta tamamlarız. İlk üç kart önemlidir çünkü deste içinde kişinin anlık durumunu, artı durumları ve risk alacağı yada engel durumlarını öne çıkarır ilk üç kartı yorumlamak aslında destenin sonucuna ışık tutmamıza en büyük cevap olur. Sonuç kartı ve aradaki kartları bağlamak ise tam anlamı ile yazmakla bitmez bir duygu ve his yoğunluğu. Kartları iyi harmanlanıp kişiyi sonuca götürme konusunda oldukça etkili bir enerji istiyor işin bu kısmı.

impacilimİmparator açılımı önemli bir açılım. Çünkü bu açılım istediğimizi bilerek bize durumu yansıtıyor. Sadece aşk hayatımızı değil sağlık ve gelecek beklentilerimizi de içinde barındıran bir açılım diğer açılımlardan daha özel ve bir çok konuyu doğru enerji ile yaklaşabilirsek bize yalın bir şekilde aktarabiliyor. Kartları yorumlamak gelecek ve geçmiş arasındaki o ince çizgideki detayları bulmamızı sağlar ve bu kombinasyonda önemli olan açılan kartların ters ya da düz açılımlarını birbirleri ile bütünleşerek neyi ifade ettiği anlamak gerek ve en önemlisi aktarabilmek açılımlarımızı seçerken dikkat etmek doğru sonuca ulaşmamızı sağlar.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

2 Yorum
  1. Bir imparator açılımında başlangıcı samyeli düz gelerek sonuç kartınıda dare düz gelerek yaparsa ne anlatır?erkeğin ruh halinden bahsedenilirmiyiz?

  2. Merhabalar bir imparator açılımında ilk kart düz gelen samyeli ve sonuç kartı düz gelen Dare kartı ne anlatır?erkeğin ruh halinden bahsedebilirmiyiz?

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.