Katina Eprahhat Kartı Nedir?

fal-ad1

Değerli okurlar;

Zümrüdün hükümdarı olan eprahhat, destedeki en zeki erkektir. Onun üstün zekası aklını kaybetmesine neden olmuştur hikayesinde. O sürekli değişiklik arar ve ister onu ilişkinde partner olarak istiyor isen onun için sürekli değişiklik yapman gerekiyor. Eprahhat malesef öyle, o yüzden ona sürekli farklılık aramaktan yorulacak ve yıpranacaksın der deste. O destede eşi temsil eder. Eprahhat erkeğine aşık isen eğer, onu elinde tutmak için önce arkadaş olman gerekiyor. Onu iyice tanıyıp analiz edip onunla yola öyle çıkmak gerekir. Zümrüdün hükümdarı Eprahhat karşına çıktığında onun keskin zekasından etkilenmemek elde değil ama hayatını da alt üst etmeye hazırlıklı olmak gerekiyor. Gerçi doğrusu zaten her ilişkide bu geçerli.

Aşk eprahhat erkeğinde dolu dizgin, enerjisi düşmeden sürekli yenilikçi bir şekilde ilerlerken sen sade ve net bir ilişki arayamazsın onda o farklılıkları sever hayatında ve ilişkisinde boşa geçen gün istemez. Zekidir, aklını her konuda kullanmasını iyi bilir sana çok vaad verir senden de bu vaadleri gerçekleştirmek için zemin hazırlamanı bekler. Doyumsuz mu, bencil mi? çözmesi çok zor bir erkek çünkü istediğini alamadığı zaman kin ve nankörlük ile senin hayatında sana unutamayacağın zararlar verebilir. Bu adamı elde tutmak gerçekten çok ve zaman istiyor. O akıllı kadınları sever ona akıl veren değil aklını kullanarak onu elinde avcunda tutan kadınlara hayrandır.
Uyum ve adaptesi her zaman ilişkide ön plandadır. Bir süre bu şekilde ilişkiyi götürebilir ama sonrasında paylaşım iç güdüsü yok olur ve tüm sorumluluğu sana atar senden sürekli ilişkiyi yüklenmeni ister onu aşık etmek senin elinde zaten sonrası da onun çabalarına kalıyor ama emin ol aşık bir Eprahhat erkeği ilişkide mutlu sonuca ulaşmak için her şeyi yapacaktır.

Zümrüdün hükümdarı olması zaten saf ve temiz aşkları temsil ettiği gibi Eprahhat’ın kendi içsel dürtüleri ile yoğrulduğunda hem sadakatli hem de eğlenceli bir ilişki ortaya çıkacaktır. Destenin en yaşlı erkeği olması tecrübelerinin çok iyi olduğu anlamına gelmez Eprahhat her zaman dikkat gerektiren enerjisi bitmeyen insanların karakterini ele alır.

Sevgiler

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

2 Yorum
  1. Merhaba kisilerin hikayeleri nereden temin edebiliriz? Kisilerin hkkayelerinin olduğu kitap ismi nedir Tr de sadece izmir buyuculeri ve deste nin kitabi var. Hikayelerin detayli anlatildigi kitap hakkknda bilgi verebilir misiniz lutfen. Tesekkurler.

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.