Katina Dastar Kartı Anlamı

fal-ad1

dastar1Değerli okurlar;

Element kartlarından elmas’ın hanımı olan dastar destenin en keyfine düşkün kartlarından birisidir. Hikayesinde ki karakter de kendi arzu ve isteklerine uygun Onu hiç bir şeyden mahrum bırakmayacak maddi ve manevi anlamda dara düşürmeyecek onunla kavga etmeyecek inatlaşmayacak bir eş arar. Bunları kabul eden hükümdar kartlarından birisini de kendisine eş şeçmekten çekinmez. Çıkarcı bir karakter gibi görünse de aslında gerçek düşüncesini ortaya koymaktan çekinmemesi ve ne istediğini bilen bir kadın haline dönüşmesini simgeler. O tam bir mantık kadınıdır. Destenizde bu kart var ise karsınızdaki kadına hayır dememeyi öğrenmeniz gerekiyor!! Onun beklentilerini karşılayabilir miyim? diye bir sorgulama yapmak gerek aksi halde dastardan uzak durmak en doğrusu olacaktır.
Dastar çok çalışkan bir kadını temsil ediyor her şeyi istemesi de bu yüzden o gece gündüz demeden çalışır. Yorulmak nedir bilmez. Ölçülü ve güçlüdür ama ufak bir detayı var ki herkes ile çıkar lişkisi kurar seninle bir dost yada duygusal ilişkisi var ise yıllar sonra bu durumu çıkarları için kullanıyor demektir. Bunu öğrendiğinde üzülmemek imkansız onun gercek bir dost yada eş değilde çıkarcı bir insan olduğunu unutmamak gerek. O sakin bir mizaca sahiptir hayatında bu özelliği sayesinde hep başarılıdır. Destede genelde eşi temsil eder.

Bu kart destenizde düz açılmış ise; Sakinliği ve sonuca ulaşmak için acele etmeyecek zamanı en iyi şekilde değerlendirecek ve üç kere yada dört kere düşünerek hareket ederek zafere ulaşacak kadını temsil eder. Onun zaman kaygısı yoktur o sadece sonuç odaklıdır eğer çıkarları büyük ise senelerce beklemekten çekinmez o bir mantık insanı onun kalbi ile duyguları ile hareket etmesi beklenemez.

Dastar ters gelmiş ise; Kurnaz, narsist bir kadını simgeler. İyi niyeti suistimal eder ve dastar2kurnaz bir durum içine girer. Ona güvenmemen konusunda seni uyaracaktır deste her şeye hazırlıklı ol. Onun başkası ile ilişkisi olduğunu ve bu yüzden acı çekeceğin konusunda da seni uyarır. Diğer hanım kartları içinde çok zeki, sinsi bir kadını temsil eder. Zaman kaygısı yaşamaz ama anlam yelpazeleri geniştir unutmamak gerekir ki doğu ve batısındaki kartlar açılım çeşitleri ve anlamları her zaman anlamı değiştirir. Dastar başarıları için arkadaşlarını ve etrafındaki insanları düşünmeden amacı doğrultusunda harcayabilir sakin ama sinsi kadınların temsilidir.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.