Katina Assyranta Kartı Anlamı

fal-ad1

ranta2Değerli okurlar;

Element kartlarından abanozun sultanı olan bir kart assyranta. Assyranta deste içerisinde ranta olarak da adlandırılır. Destenin en süslü karakteri desek çok doğru olur. Her adımında elbisesini düzelten salına salına yürüyen esmer, sevimli bir kadındır. Ranta destedeki diğer kartlara kaderlerini söyler o destenin kraliçelerinden birisidir. Derviş onu her zaman destekler bilgeliği hükmetmesine yardımcı olur. Güzel ruh, temiz duygular ve aşık olunası bir kadını temsil eder. Güzel olan her şey onundur sanata eğilimi olan insanları da kapsar. Deste içerisindeki anlamı akraba ve yakın çevredeki kişilerdir. Böyle bir kadın var ise karşınızda onu kendinize aşık etmek için onun kararlarına saygı gösterin onun iyiliğinden şüphe etmeyin ve onu hareminizin kadını olarak taçlandırın.

Bu kart destenizde düz gelmiş ise keyifli bir fal sizi bekliyor demektir. Evliliğe hakim, şefkatli bir anne var demektir karşınızda, kadın tarafından bakılır ise artık evliliğe ranta1kendisini hazırlamış demektir. Evli ise de çocuk bekleyen bir kadını simgeler. Bu kart nerede açılır ise açılsın hep iyidir. Tek bir detay vardır kişi kartına yakın açılmış ise kendi özelliklerine kişi kartına uzak açılmış ise karşısındakinin özelliklerini taşır. Ters açılmış ise o zaman korkmak, endişeye düşmemek elde değil. Etrafınızda kötü işbirlikçi bir kadın sorunları olan sorunları doğuran bir kadın var demektir. Yolunda gitmeyen bir ilişkiyi temsil eder. Evlilik var ise yuvanın dağılacağına kadar gider bu durum.

Ranta ilişkilerde,flört evrelerinde iyi manalar taşırken evlilikte tam tersine sorunları simgeler. Aile içerisinde aileye karışan yakın aile bireylerini simgeler. Ekonomik zorluklar, ranta4sosyal farklılıklar eşlerin arasını açmaya yeterde artar bile 3. kadını temsil etmez sadece aile bireylerinin anne, teyze, kayınvalide gibi durumlarında kötü anlaşmazlıkları ele alır aile içi sorunların dışa taşmasıdır. Eğer erkek akıllı davranır ise kadın bu sorunları aşar ve erkeği ile birlikte yoluna devam eder. O evliliğinde erkekten destek gördükçe bu evliliği kimsenin bitirmeye gücü yetmez. Ranta sadece saygıyı bekler onu umursamanı fikirlerine ortak olmanı bekler seni yarıda bırakmaz eğer sen sırt çevirirsen ona herkesi aile içi meselelerine karıştırıp ortalığı birbirine katar. O öfkelendiği zaman ne kadar sır varsa ortada döker ve eksik yada noksan olduğun konuları yüzüne çarpar ranta zaten destenin ana kartlarından liderlik onun ruhunda var evi çekip çevirmek çocukları iyi yetiştirmek her şeyden önce gelir sadece onun fikilerinin önünü kesme yeter ki.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.