Katina Aşk Falı’nın Sihirli Dünyası

fal-ad1

katina1Değerli okurlar;

Uzun zamandır içinde bulunduğumuz dünyanın iç sesimizden çok çevre etkileri ile hareket ettiği bir süreç geçiriyoruz. Belkide kendimizi çok ötelememize neden olan bu durumda kendimizi ve sıkıntılarımızı hep içimiz de bastırıp içinde yaşadığımız dünyanın getirilerine kulak vermek ve ayak uydurmak zorunda kalıyoruz.. Sevgimizi, sevdiklerimizi hep erteliyoruz zamanın bize getirdiği günlük yaşamın hareketli evresinde kaybolup gitmek zorunda kalıyoruz.. Bazı insanların bencil davranışları arasında kendimizi bulmaktan yorulduğumuzu hissediyoruz.. İşte bende bu noktada bir çıkış ararken katina falının o muhteşem enerjisi ile tanıştım ve katina ile harika bir yolculuğa başladım hayatımda.

katina3Her kartın hayatıma ayrı ayrı bir ışık tuttuğunu fark ettim ve bu durumda diğer insanlara da ışık olması , içlerin de sakladıkları sevgi, sıkıntı ve sırları ortaya çıkarmak için kendilerini dış dünya arasında kaybetmemeleri için kartlar ve kişiler arasında muazzam bağların nasıl ortaya çıkacağını araştırıp buldum ve öğrendim o sihirli dünya beni de içine çekti. Gerekli olan şeyler aslında çok basitti; Kişi,içindeki ses ve kartlar ile arasındaki enerji ve onu çok iyi okuyabilecek bir yorumcu ve asıl bunları birleştirebileceğimiz bir yer yani Binnazabla.com. Bu malzemeler eksiksiz mevcut ise elimizde harika bir iş çıkıyor ortaya.

O içimizde bastırdığımız duygular, kimseye paylaşamadığımız konular karşımızdaki kişinin katina2düşünceleri gibi uzayıp giden soru yığınında kartların o eşsiz enerjisinde can buluyordu cevaplar ve birbiri arkasına gelen o soruların hepsine tek tek detayları ile cevap veren kartların enerjisi herkesi mutlu etmeye yetiyordu. O yüzden katinanın enerjisi bir başka benim için. O kartların her biri altın değerinde.. Hayatımızın düşüncelerimizin görünmeyen yüzü aslında içimizdeki sesin dışa vurması ama en önemlisi bazen bizleri o bilinmezlikler arasından kurtarıp nasıl ilerleyeceğini fısıldaması…

katinaEğer doğru açılımlar ve doğru sorular ile yaklaşırsan o tılsımlı kartlara sana verecek cevapları bizi her zaman şaşırtma ve doğru yönü bulabilmemiz konusunda yardımcı olmaya devam edecektir.. Ruh kartlarının element kartlarının, desenli kartların, atların, hanım kartlarının ve hükümdarların kendi içinde aslında nasıl karakterleri, kişilerin ruh hallerini ve olabilecekleri vermesi kendi içindeki dizilimlerinin hayatımıza nasıl ışık tuttuğunu görebilmemize bir neden aslında o enerjiyi kartlara dikkatli battığınızda bile yakalayabiliyorsunuz aslında.

Bu durumda katinanın sihirli dünyasını keşfetmek için kendi hayatımızdaki sınırları aşmak ve gelecek beklentilerimize ışık tutmak için çok iyi bir yöntem olduğunu siz değerli okurlarımız ile de paylaşmak istedim.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.