Katina Adhamdeva Kartı Anlamı

fal-ad1

adhamdeva1Değerli okurlar;

Element kartlarından elmasın sultanı olan bir kart adhamdeva. O destede karakter olarak para harcamayı ve kendisine harcanılmasını sever bir erkek onun için tüm servetini feda etmelidir. Eğer maddi anlamda gücün az ise bu kadından uzak dur der deste. O ipek gibi saçları, ışık saçan gülüşü ile büyüleyici bir kadındır. Sana hoş, güzel ve iyi birisi gibi görünür ama benden uzak olsun dedirtecek bir kadındır o! Kendi varlığını her şeyden üstün tutan bir kadın o dünya onun etrafında döner bencilliği nam salmıştır destedeki hikayesinde o yüzden çok hayal kırıklığı yaşar ve yaşatır. Güzelliğinin değerini para ile ölçer her zaman. Destede bu kadın aldatan eşi temsil eder. Onu elde etmek kolay bol bol para harca ve onu giydir ona hayatında sunabileceğin en güzel nimetleri ver. O zaman senin yanından ayrılmaz. Paraları ona ver alışveriş ve tüm her şeyi ona bırak onun tek derdi ve gücü para malesef. Bu yapabilirsen onun sevgisi sonsuza kadar sürer zengin olmak onun sevgisini satın alır.

adhamdeva2Adhamdeva destede düz ise; Hayal kırıklığı söz konusu olur. İçten pazarlıklı kötü ruhlu bir kadındır. Herkese her şeye zarar verir her ne kadar elmasın sultanı olsa da o gerçekten aşkı hep geride tutar her şeyin bir bedeli vardır ona göre paran yoksa yaşamaya hakkında yoktur. Adhamdeva’nın zararlarından her zaman kaçınmalısın gücüne inanmıyorsan onun vereceği en küçük zarar bile seni mahvetmeye yetecektir. Destede ters ise yine para ile alakalı durumları ortaya döker onun yemesi,içmesi ve süsleri paha biçilemezdir. Sultan olarak gördüğü için kendisini güzelliğini bu şekilde kullanır elde edemeyeceği kişi yoktur ama çok çabuk yarıda bırakır.

Bu kart bazı kartlar ile anlam değiştirir. Aşk itirafını koyar ortaya gerçekten aşık olursa adhamdeva3ancak o zaman parayı ikinci plana atar gerçek aşkı yaşar bir taraftan da aldatır ana sevdiğini söylese de onun elinin altında her zaman zengin bir kaynak bulunur ona göre. Adhadeva’nın enerjisi herkese çok iyi gelir baktığın zaman verdiği enerji çok iyi ama sinsilikte üzerine kimse yoktur. Seni içten fetheder ama senide sömürür. Her zaman aşk ve sevgi kelimelerin de söz etse de amacı her zaman senin cebindeki paranın miktarıdır.

fal-ad1
Müge Aydın

Müge Aydın

Akrep burcu olan yorumcu 10 yıldır kahve falı bakıyor. Altıncı hissine ve yılların verdiği birikimine çok güveniyor. Binnaz abla ailesine katılmaktan ve takipçilerinin sıkıntılarına ortak olmaktan dolayı çok mutlu... Sizlere merhaba demek istiyor.

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.