Kasım Ayının İlk Günü

fal-ad1

1-kasimDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Kasım ayının ilk gününden merhaba!!!

Ay; günün önemli bir bölümünde Akrep burcunda boşlukta hareketine devam ediyor. Akrep burcunun tutku, araştırma ve derine inme, dönüşme, dönüştürme, kaos, kin, öfke, bırakma veya sıkı sıkıya bağlanma temalarını hissetmeye devam ediyoruz. Duygusal anlamda yine hassa olacağımız bir süreçteyiz.

Akrep Yeni Ay’ına henüz girmişken; şifalanmak adına da güzel bir süreçte olduğumuzu hatırlatmakta fayda var: Bu birkaç haftalık dönemde; her türlü diyet, tedavi, arınma çalışmaları için çok uygun enerjilerle destekleneceğiz.

Salı gününün ilk saatlerine; Ay – Uranüs yüz ellilik açısının etkisiyle giriş yapıyoruz. Kısa sürecek bu açı; özgürleşme ve rutin dışına çıkma hissi verebilir.

Sabah saatlerinde Ay’ın Mars’la altmışlık açısı netlik kazanıyor. Bu açı; enerjimizin yüksek kasim1kapakolacağı, işlerimize çok kolay odaklanacağımız etkileri veriyor. Erken kalkarak spor yapmak, işlerimizi hızlı bir şekilde tamamlamak adına bu açıyı mutlaka değerlendirelim.

Sabahın erken saatlerini yakalama şansı bulursak; bu enerjiyi gün boyu koruyabilir ve işlerimize de yansıtabiliriz. Bu açı, harekete geçiren yönüyle ani olayları, kazaları da tetikleyebilir. Acele etmeden enerjimizi kontrol altında tutmaya ve olumlu yönde kullanmaya çalışalım lütfen!!!

Ay; bu olumlu açının ardından Akrep burcunda boşlukta hareketine devam ediyor. Yeni bir işe başlamak yerine elimizdeki işlere odaklanmak, ilgilendiğimiz konularda incelemeler yapmak adına daha uygun etkiler altındayız.

Gün boyunca etkisini hissedeceğimiz Güneş – Merkür kavuşumundaki Neptün üçgeni; yeni fikirler, yaratıcı çalışmalar ve ihtiyacımız olan alanlarda yardımlar almak adına çok güzel etkiler barındırıyor. Her türlü manevi çalışma adına da çok uygun olan bu açının etkisiyle; geçmişten gelen yüklerimiz, olumsuz duygularımızdan arınarak şifalanabiliriz.

Güneş – Neptün üçgeniyle aynı zamanda; hayal gücümüzün etkili olacağı sanatsal çalışmalara, gönüllü yürütülen işlere de yoğunlaşma imkanı bulacağız.

Ay; akşam saatlerinde Yay burcuna geçiş yapıyor. Akrep’in yoğun duygusal ve zaman zaman depresif etkisinden uzaklaşacağımız; daha İyimser, neşeli olacağımız zaman dilimlerindeyiz. Farklı kültürler, felsefe, eğitim, seyahat, uluslararası ilişkiler, hukuk, ticaret konularında kolaylıkla ilerleyebileceğimiz ancak; zihnimizin biraz dağınık olabileceği zaman dilimlerindeyiz. İş, sosyal ve ikili ilişkilerde daha kolay hareket etme imkanı bulabiliriz.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.