Kasım Ayında Koç, Boğa ve İkizler Burçları Neler Yaşayacak?

fal-ad1

Koç burcu Kasımı sevecek. Jüpiter’den gelen bir destek Koç burçları için kasım ayında süper şans etkisi yaratacak diyebilirim. Yay burcunda olan Jüpiter desteği iyi geçinen Yay- Koç arkadaşlığı sayesinde iyi etkileşim altında kalacak. Koç burçları için tünelden önce son çıkış gibi diyebiliriz, hataları af dilemesi bunlarla ilgili bütün eksiklerini kapatması gereken bir süreç olacak. Ayrıca Venüs ve Mars yine destek katacağı için istenilenleri hemen yerine getirilmesi karşılığında ödül alacaklar. Bütün gezegenleri arkamıza almış durumda olacağınız için düzeltmek istediğiniz kusurları düzeltip daha dik daha stabil bir dönem içinde keyifle başarıya ulaşabilecekler. Bu yeni oluşumun heyecanı içinde olacaksınız. Öğrenciler yola çıkacak aşıklar sevgililerine doğru gidecek herkesin bireysel haritasına göre muhteşem havadisler söz konusu olacak. Değişime hazır tutun kendinizi… Jüpiter’in sizie kazandıracak desteğinden çok mutlu olacaksınız bu dava da olabilir para da olabilir. Elden çıkmış paralarla ilgili yeni bilgiler yeni gelişmeler söz konusu olabilir güzel bir ay olacak diyebiliriz kişisel haritamıza baktırdınız mı?

Boğa burcu altın ayında. Uranüs Mayıs ayından itibaren boğa burçlarını zorlamıştı, siz de tartışmalarla zorluklarla dolu bir süreçten geçmiş olabilirsiniz. Ekim ayının geride kalması ile birlikte rahat bir nefes almaya başlayabileceksiniz. 15 Kasım’a kadar şansınız yükselebilir. Maddiyatla beraber kariyer sorunları ile karşılaşmış olanlardan hatta evi ile evliliğiyle ilgili sorunları olanlar kasım ayı ile birlikte daha ferah bir havada olacaklar. Uzun zamandır göremediklerinizle de bir araya gelebileceksiniz yenilikler yapacaksınız. Elinizden bir şeyler çıkartıp para akışını sağlayabileceksiniz. Gitmek istediğiniz bir ortama sonunda katılabileceksiniz. Yeni iş ya da projeler arasında olacaksınız oradan da sizin lehinize olacak ve başarılı bir şekilde neticelendirebileceksiniz.

İkizler burcu kasım ayında geriye dönük verilmiş sözler, gerçekleştirilememiş vaatler varsa bunlar tekrardan önünüze çıkabilir. Bu defa dikkatli olmanız gerekecek. Genel Horoskopunuzdansa bireysel haritanızdan detaylı bilgiye ulaşmanızı tavsiye ederim. Bu aralar buna karşılık daha çok dikkatli olmanız gerekecek. Kandırılmalara çok açık olmanız konusunda gezegenleriniz sizi uyarıyor. Merkür özellikle bu konuda ikizler burçları için önlem almaları konusunda uyarılarda bulunuyor. Bu aralar popülerliğiniz artmış olacak beğenenler artacak davetleriniz artacak. Terazide gerçekleşecek Venüs retrosu ilişkiler konusunda dikkatli olmanız gerektiği konusunda sizleri yine uyarıyor. Anlaşmazlıklar olumsuzluklar ortaya gelebilecek ayrılıkların olmaması için ilişkinizi yönetme konusunda alttan almanız gerekebilir. Belki de bu bir işten ayrılış olarak da gerçekleşebilir tamamen kişisel haritanıza göre değişecektir bu etki. Kalbi boş olanlar yeni bir ilişki ile tanışacak Kasım’da aşk başkadır diyebilecekler. İkizler burçları için oldukça farklı ve değişik bir ay olacağa benziyor.

Peki ya sizin haritanız neler söylüyor, sizin için özel hazırlanacak harita yorumunuz için binnaz.com da bekliyoruz.

fal-ad1

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.