Kasım Ayı Burçlar ve Yaklaşan Etkiler

fal-ad1

Merhaba Sevgili Astro-takipçiler!

Kasım ayında tüm burçlarımızı neler bekliyor ?! Öğrenmek ister misiniz?! İşte kısa kısa Kasım ayı burç yorumları!

Koç

kocKasım ayında biraz tedbirli olmanız gerekiyor. Özellikle toplum içerisinde konuştuklarınıza dikkat etmelisiniz. Yöneticiniz veya ortağınızla para konularında konuşmak istiyorsanız, ay sonunu beklemenizde fayda var. Eğer yalnızsanız aniden başlayacak bir ilişki sizi bekliyor. Bir beraberliğiniz varsa Kasım ayında ilişkiniz başka bir mana kazanacak.

Boğa

bogaKasım ayı, işiniz ve kariyerinizle ilgili konular ağır basıyor olacak. Yönetmekte olduğunuz personelinize dikkat etmelisiniz. Zira bu ay sorumlu olduğunuz birisi yüzünden canınız yanabilir. Partnerlikler, arkadaşlıklar ve romantik ilişkiler konusunda bu ay çok şanslısınız. Özellikle ayın 1. ve 20. Günlerinde yüzünüz fazlası ile gülecek.

İkizler

ikizlerKasım ayının başlaması ile, işyerinizdeki yükselişiniz, terfiniz konuşulmaya başlayacak. Bu durum sizi normalden daha pozitif bir ruh haline sürükleyecek. Kasım ayı hem zihinsel hem de fiziksel olarak oldukça aktif olacağınız bir ay olacak. Eğer yalnızsanız, bu ay seyehatleriniz sırasında tanıştığınız insanlara dikkat edin.

Yengeç

yengecKasım ayında kaynaklarınız artıyor. Aslında bir bakıma bu sebeple harcamalarınız da artacak. Bir süredir gözünüzün kaldığı her şeyi alabileceksiniz. Eğer yalnızsanız, seminerlerde, kurslarda ve sizinle aynı sınıfta (okulda, üniversitede) olan insanlara dikkat etmelisiniz. Gizli bir hayranınız olabilir.

Aslan

aslanGelir gider taplonuzu düzenleme vaktiniz geldi sanırım. Bu ay maddi olarak biraz sıkışacak olsanız da ayın sonunda her şey yoluna giriyor. Ailesel konular eve sıkışıp kalmanıza sebep olabilir. Bazı Aslanlar bu ay ev-ofis fikrine yaklaşabilirler.

Başak

basakKasım ayı, ruhsal olarak zirvede olacağınız, mutluluğunuzun hiç eksik olmayacağı bir ay olacak. Sadece kendiniz mutlu olmakla kalmıyorsunuz, tüm enerjinizi çevrenize de yayacaksınız. İnsanlar Kasım ayı boyunca çevrenizden ayrılmak istemeyecekler. Bu pozitif enerjinizi geleceğe yönelik bir konuya kanalize edebilirseniz, başarılı günler sizi bekliyor olacaktır.

Terazi

teraziEtrafınızda, sizi manipule etmeye çalışan ve size negatif enerji veren insanlar var ise, Kasım ayında onlardan temizlenmelisiniz. Bu ay sadece size iyi gelen şeyleri yapın ve size iyi gelen insanlarla olun. Herkesin problemini siz çözmek zorunda değilsiniz. Bunun için profesyonel insanlar var. Kendinizi heba etmekten vazgeçin. Kasımda biraz yavaşlayın, mola verin, belki de tatile çıkın. Size iyi gelecektir.

Akrep

akrepBu ay işyerinizde, sizden ayrı departmanlarda çalışan insanlara dikkat edin. Onlardan birisi potansiyel partneriniz olabilir. Sıradan olmayan, derin bir bağlantının olduğu bir aşk kapınızı çalacak. Takım çalışmalarında kendinizi göstermeye gayret edin. Siz derinden ilerlemeyi seversiniz ama Kasım ayı kendinizi göstermeniz gereken bir ay olacak.

Yay

yayÇalışma arkadaşlarınız tüm özel hayatınızı bilmek zorunda değiller. Her ne kadar insanlara güvenseniz bile, hayatınızın bir kısmını saklamanız faydanıza olacaktır. Ayın ortasında herhangi bir konuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Lütfen içinize kapanıp bu konuyu büyütmeyin. Yaşadığınız hayal kırıklığını kendinize zaman ayırarak, belki de fiziksel bir takım değişikler yaparak keyifle atlatabilmek elinizde.

Oğlak

oglakBu ay işinizi, partnerinizi ya da hayatınızın başka yapı taşlarından birini değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Her ne olursa olsun, hayat daha iyi bir gündem için sizi hazırlıyor olacaktır. Partnerlik konularında biraz daha özverili olmanız gerekebilir. Özellikle ilişkinizin devam etmesini istiyorsanız, bu ay partnerinizin isteklerini, kendinizinkilerden önde tutmanız gerekecek.

Kova

kovaSiz de “doğru yerde doğru zamanda” kuralına inananlardansınız, bilin ki; bu ay sizin için herşey doğru yerde ve doğru zamanda gerçekleşecek. Özellikle kariyerinizle ilgili konularda sürpriz fırsatlarla ve insanlarla karşılaşacaksınız. Partneriniz gerçekten eğlenceli ve gerçekten sizin dostunuz. Ona biraz daha vakit ayırın. Eğer yalnızsanız ayın 10 ve çevresinde gelecek bir davete hayır demeyin.

Balık

balikKasım ayında görev bilincine kendinizi çok kaptırıyorsunuz. Bu da, ayın sonuna doğru yorulmanıza sebep olacak. Vücudunuzu dinleyin. Size dinlenmenizi söylüyorsa, kendi önceliklerinizi işinizin önüne koymanız gerekiyor demektir. Bu ay arkadaşlarınızın bir çoğunun evlenmesi, sizi gelecekle ilgili düşünmeye sevkedebilir. Ayın sonunda hiç aklınızdan geçmeyen birine karşı bazı hisler taşımaya başlayabilirsiniz.

fal-ad1
Yasemin Orman

Yasemin Orman

Yorumcu,1985 yılında İstanbul’da Güneş’i 10.ev (Kariyer evi)’den geçerken dünyaya geldi. O gün bu gündür ne ile uğraşıyorsa, onun en iyisini yapabilme peşinde. Makine Mühendisliğinden mezun. Gökyüzüne olan merakını bir hobi olarak başladığı Astroloji ile derinleştirme kararı aldı. Her insanın, tıpkı üzümün yetiştiği toprağın ve konulduğu fıçının izlerini taşıdığı gibi, doğduğu zaman ve mekanın kalitesini yansıttığına inanıyor. Londra’da yaşıyor ve Wales Üniversitesine bağlı Astroloji fakültesinde eğitimine devam ediyor. O da “ Yukarıdaki ne ise, Aşağıdaki de O’dur” diyenlerden…

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.