Kararlarınız Değişebilir!

fal-ad1

Değerli Astroloji Takipçilerimiz; 

Ay; Venüs gününde Akrep burcunda ilerleyişini sürdürüyor. Sabah saatlerine geceden beri etkisini sürdüren Ay – Mars karesiyle başladık. Gece saatlerinde biraz gerilmemize neden olan ancak mücadele etme adına itici kuvveti veren bu enerji; sabah saatlerinde Ay – Venüs trinesiyle rahatlıyor.

Retro hareketteki Venüs; geçmişten anıları canlandırarak ya da geçmişten kişilerden gelen haber ya da konularla da karşımıza çıkabilir. Gece saatlerinde hissettiğimiz gerginliklerin yumuşaması, sevgi ve ilişkilerle ilgili daha olumlu bir diyalog kurulması adına da güzel bir zaman dilimindeyiz. Kadın figürlerinden yardım ve destek, mali konularda biraz rahatlama sağlanması da söz konusu olabilir.

Bu açının ardından Ay; sabah saatlerinde Akrep’te boşluğa giriyor. Bu süreçte yeni girişimler yerine; elimizdeki işlere odaklanmak, mevcut çalışmalarımızı tamamlamak daha yerinde olur. Önemli kararlar, toplantı ve başlangıç ya da imzalar adına biraz beklemek yerinde olur. Hafta sonuna daha iyimser, neşeli ve hoşgörülü hissederiz. Uzak kültürler, inançlar, felsefe daha çok ilgimizi çeker. Entelektüel bilginin peşine düşeriz. Seyahat etmek, olaylara farklı açılardan yaklaşmak ön plana çıkar. Özgürlük ihtiyacı çoğalır. 

Hafta ortasında etkisi başlayan Güneş – Uranüs kavuşumu bugün kesinleşiyor. Kimliğimiz, otorite figürleri, baskı altında olduğumuz kişi ve konularda ani değişiklikler ve durumlar karşımıza çıkabilir. Çok ters ve iddialı; baskın ve inatçı tavırlara girmeden politik davranmaya çalışmak ve biraz sabretmek gerekebilir. Uranüs’ün ani etkisi aceleci ve doğru olmayan kararlar almamızı tetikleyebilir. Biraz geriye çekilmek ve sabretmek; durumu dışarıdan bir gözle değerlendirmek yerinde olur.

Aynı doğrultuda bireysel alanlarımızda olduğu gibi toplumsal alanlarda da yönetim süreçleri, otorite figürlerinden beklenmedik gelişmeler, haberler gelebilir. Ani gelişme ve değişikliklere tanık olabiliriz. Uranüs; farklı bakış açısı geliştirmeye yardımcı olur. Mücadele ettiğimiz, bizi zorlayan, baskılayan önemli konularda farklı çözümler geliştirilebilir. Yaşam enerjimizin de yükseleceğini bilmekte fayda var. Sıra dışı konular, enteresan ve beklenmedik haberlerle gündemimiz değişebilir. Önemli kararlarda ve planlarda ani değişiklikler gündeme gelebilir.

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.