Kalıcı ve Sağlam Temelli İşler Zamanı

fal-ad1

2aralikkapakDeğerli Astroloji Takipçilerimiz,

Güzel bir Cuma günü dileklerimizle…

Ay; gün boyunca Oğlak burcunda seyrine devam ediyor. İşlerimizi odaklanarak ve ciddiyetle yerine getirmek için destekler alıyoruz. Bu zaman dilimlerini, kalıcı ve sağlam temelli işler için değerlendirebiliriz.

Sabahın erken saatlerinde Ay – Neptün altmışlık açısının desteği altındayız. Bu açıyla, manevi anlamda güzel destekler alırken, ilahi kanala açık ve üstün bir aşk kavramını deneyimleme şansı elde ederiz. Sanatçıların da olumlu anlamda yararlanacağı ve ilham veren enerjiler; bu zaman diliminde bizimle hareket ediyor. Feda etme, yardım, merhametli olma yolunda da destekleyen bir açı olması nedeniyle, istismar edilmeden değerlendirebiliriz.

Kova’daki Mars, Terazi burcundaki Jüpiter’le üçgen açı gerçekleştiriyor ve bu etki hafta sonu da devam edecek. Kariyerimiz ve işlerle ilgili olumlu ve etkili destekler alıp, rahat pazar2ilerleme sağlayabiliriz. Mars’ın verdiği enerjiyle, hareketli ve etkili adımlar atabilir ve ileriye dönük doğru hamlelerde bulunabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay – Plüton kavuşumu biraz sert etkiler verebilir. Duygusal anlamda baskılandığımız hissini taşıyabiliriz. Korkularımız yeniden gündeme gelirken, duygusal anlamda değişim de yaşayabiliriz. Ardından gerçekleşecek Ay – Jüpiter karesi, Plüton’un verdiği etkiyi büyütebilir. Hormonlarda dengesizliğe ve duyguların abartılı yaşanmasına neden olabilir. İştahımız da artabilir bu saatlerde, yeme – içme konularında dikkatli olmayı deneyelim lütfen! Ay – Satürn kavuşumu sert açıları dengelemek üzere imdada yetişiyor. Özellikle ev ve aile konularında destekler alıp, yarım bıraktığımız işlere odaklanabiliriz. Duygusal anlamda da toparlayıcı ve dengeleyen enerjiler alacağız.

pazar3Ay – Uranüs üçgen açısı; ani ve sürpriz gelişmelere, sıra dışı durumlara açık etkiler taşıyor. Bu açının etkisiyle önceden aklımıza gelmeyen düşünce ve çözümler açığa çıkar. Şaşırtıcı ve marjinal durum ve davranışlarla karşı karşıya kalabiliriz. Sevdiklerimize sıra dışı anlar yaşatmak adına olumlu anlamda kullanabileceğimiz bir süreci değerlendirmeye ne dersiniz?

Gökyüzünün ışığında umut ve farkındalıkla…

fal-ad1
Derin Kuzey

Derin Kuzey

1982 İzmir doğumlu. Arkeoloji mezunu. Sanat tarihi alanında da eğitim aldı ve çalışmalar yaptı. Küçük yaşlardan itibaren gökyüzüne, gizemli olay ve konulara olan yoğun ilgisi onu üniversite eğitiminin de desteğiyle astroloji, mitoloji ve okültizme yönlendirdi.Aldığı profesyonel eğitimlerinin yanı sıra yükselen su burcunun desteklediği sezgi gücü ile yeteneklerini geliştirdi. Klasik ve spritüel astroloji eğitiminin beraberinde okültizm ve reiki master, enerji sistemleri ile nefes farkındalığı üzerine de eğitimler aldı. Çocuklar ve gençlerle başlattığı danışmanlık ve eğitimlerini 2008 yılından itibaren yetişkinlere de yönelik olarak devam ettirmektedir.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.