Kahve Falıyla Krizleri Fırsata Çevirin

fal-ad1

Sevgili dostlar,

Mutsuz olduğumuz anlarda kızgın olur, biraz daha kolay anlaşılmak isteyebiliriz. Böyle bir durumda ilişkimizde önceden gelen bir takım sorunlar olduğunu varsayarsak çok ufak tefek bir şey bile üzerine tuz biber olabilir. Bu kritik noktalarda güzel bir kahve içip niyet edip iki kişi arasındaki aşkın aşamalar içerisinde nasıl yol kat edeceğini kahve falına sorabiliriz.

İlgi isterken tam tersi bir sorunun tam ortasında kendimizi unutup bir de ilişkiyi toparlamakla ilgili mücadelede bulabiliriz. Tabii ki kısıtlayıcı etkiler altında sağlıklı düşünmek zor ve nelere kızdığınızı neden konunun başladığını bile unutmuş oluruz. Berrak düşünmeye başladığımızda bir anda anlamsız yere tartıştığımızı hissetmemiz bile söz konusu olacaktır. Konuya başka açıdan bakalım: İlişkimiz de seven ve yanımızda olmaya çalışan bazı anlaşmazlıklara rağmen ilişkiyi neden sürdürmeye çabalayan bir sevgilimiz olduğunu görürüz. Hali hazırda çözüm bulamasa da en azından yanımızda olmaya çalışması da güzel bir gayrettir. Bizi o anda anlamasa bile başımızı omzuna yasladığımız da yanımızda olduğunu hissettirmesi bu da bir sevginin göstergesidir. Bu açıdan baktığımızda durumu olumsuzluğa çevirmeden anın güzel tarafını görüp o gözle bakabilmek aşkı zedelemeyecektir. Dışardan bir kişinin tarafsızca hakemlik etmesi gibidir kahve falı. İki kişi hakkında neler yaşanıyor neler hissediliyor hangi tarafın toparlaması gerekiyor gerçek öfkemi kriz mi yoksa bir ayrılık mı kapıda bunlarla ilgili ne kadar konu varsa onları irdelemeden bırakmıyor kahve falı.

“Kahve falı bir sanat; kahve falı baktırmaya hangi açıdan bakalım” diye sorarsınız birkaç neden yukarıda saydığım gibi olabilir yine de bu kadara sığdıramayacak kadar her konuya yanıt veren bir fal sistemi içinde olduğu için bu tamamen merak ettiklerinizle sınırlıdır. İkisinde de diğerinin üzerinden pirim yaparak değil nasıl doğru noktalarda gideceğine dair yön bulmamız için kahve falının buradaki önemini göstermiş oluyoruz. Çalışma ve kazanç kapılarımız hakkında yaşanılan gergin atmosferlerden için yine kahve falımız seçenekler türeyecek yeni gelişmeler hakkında bilgilerden bahsedebilecektir. Örneğin; Krizde domatesin biberin fiyatının arttığından yana konuşmalar oluşuna başka açıdan bakalım, bir biber fotoğrafı 2 milyon dolara da satılabiliyor. Edward Weston fotoğraf sanatçısı bir dolmalık biber fotoğrafı çizip 75.000 dolara sattı. Daha önce bu eserlerden birinden de 2 milyon dolara kazanan Edward gibi bakış açımızı değiştirip onun üzerinden nasıl krizi fırsata dönüştürebileceğimizi görebilmeliyiz. Bu krizde bir başkasını zarara sokarak değil tamamen bütünün hayrına olacak şekilde yapabilmek ve keyifli bir hale getirebilmek açısından kahve falı sağlam öngörüler yol gösterici alternatifler ile bizi destekleyebilecektir.

İlişkiler de sorunlar ve ön görülemeyen anlarda kahve falı ve yorumunuzun sizin için neler söylediğini duyduğunuzda çok şaşıracağınıza eminim.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.