Kahve Falının Sihirli Değnek Etkisi

fal-ad1

Bazen diyorum ki, “elimde sihirli bir değnek olsa ve dokunduğum her yeri güzelleştirip herkesin dilekleri birer birer gerçekleştirebilsem”.

Herkesin çok sık söylediği bir cümledir belki kendisi için belki de çevresi için ama bir şekilde hayatımızın bir yerinde mutlaka bir sihirli değneğimizin olmasını istemişizdir. Kahve falında ayrılık fallarında görülen ipler vardı adeta. Bu ip sembollerinin telvelerde şekil alması yorumu biçimlendirir, bir bağa dönüşmesi ya da bir kördüğüme dönüşmesi birçok şeyi anlatır. Bir ilişkiyi uzun uzadıya nasıl yöneteceğinizde anlatabilir, uzun süreli bir ilişkinin çıkmaza girip kördüğüme dönüşeceğini de söyleyebilir. Tabii ki kişinin sorusu varsa bu durumun daha çabuk aydınlığa kavuşacaktır. Burada ne yorumcunun ne de danışanın sihirli değneği olmadığı için durumu küçük bir fincanın içinde değiştirmesi mümkün değildir. Durumun daha güzel olaylara dönüşmesi ya da kötüye gitmesi o anki yorumla ilgili değildir. Var olan durum neyse kahve falı sadece onu yorumlayacaktır. Kahve falının avantajı süregelen sorunları nasıl değiştirip hangi bakış açısıyla görmemiz gerektiğini göstererek düzenleme şansı vermektedir. Durum ne kadar zor olursa olsun yaşanan ne kadar çıkmazda olursa olsun gözümüzden kaçan bir detayı söyleyebilir ya da farklı bir olayı anlatarak görüşümüzü genişletilebilir. Bu durum o anımızı zorlayan olaylara daha güzel bir şekilde yaşamamız için bize farklı alternatifler için fikir üretmemizi sağlayabilir.

Aşamadığımız içinden çıkamadığınız nokta da bir nebze olsun netleştirecek ve ferahlatmak kahve falıyla mümkünken çok daha büyük başarılar sağlamamız da mümkündür. Yenilikleri, gelenekleri, alışkanlıkları, negatif durumları yenmemiz ya da yenilenmesi gerekiyorsa bilgi verecektir. Karşı taraf mucizeler bekleyebilir, belki de aşkı tarif etmemiz için sürekli bizden bazı gelişmeler yön vermememizi bekleyebilir! Bu gibi dıştan basit gibi duran ama partner için sorun gibi algılanan tariflere kahve falı algı enerjisi katabilir. Sorunlu ilişkileri düzeltmez ancak çözüm yollarını sunabilir, ayrıları barıştırmaz ama nasıl ne aman olacağını söyleyebilir, kaybettiğimiz işimizi geri vermez ama neleri kazanacağımızı söyleyebilir. Yani, kahve falı olanı olduğu anlatma yetisine sahip olan perspektifimizi perçinleyen içimizdeki gücü ortaya çıkartmamızı sağlayan bir fal türüdür.

Elinizde sihirli bir değneğiniz olsa ne yapardınız? Peki ya siz, bekleyen mucizelerinizi duymak istemez misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.