Kahve Falının Sembollerle Bağlantısı Nedir?

fal-ad1

Aşk, dünyamızın merkezine oturmuşsa orada sadece duygularımızla hareket edebiliyorsak istemsizce mantığımız geri planda hareket edecektir. Kendimizi bazı olumsuzlukları törpüleyecek edecek kadar güçlü hissederiz. Böyle durumlarda kahve falımızda şekillenen aşk ibareleri yer alacaktır. En fazla rastladığım detaylarda iç içe geçen kalpler ya da iç içe geçen alyanslar olabiliyor. Bunun yanı sıra Arapça rakamlar eşlik edebiliyor. Böyle olduğunda kahve falının aşk falı ile beraber bütünleştiğini söyleyebilirim. Fincan iki kişi arasındaki enerjinin nasıl dönüşeceğine ya da neleri fırsata dönüştürebileceğini de söyleyecektir.

İnsan iradesi her şeyin üstündedir. Her ilişkide olumsuzluklar olacak diye bir kaide yoktur. Zaten genelde olumsuzlukları söylediğimizde onlar olmasın gerçekleşmesin diye danışanlar önceden gardlarını alarak falın negatif yönlerini çok fazla yaşamıyorlar. Bunun nedeni de şunu olacakları bilerek güzel manevralar yapabiliyorlar. Olacakları önceden söylememiz fincandan görüp yorumlamamız danışan ve yorumcu arasındaki en güzel köprüdür. Çünkü bu köprüden her zaman geçmemiz gerekebilir. Enerjimiz tutmuş ise frekansımızı bozmamak adına falımızı anlamaya çalışıp zamana yaymayı başarabilmeliyiz. Tek o kişi olmayabilir defalarca yeni ilişkiler içinde sorular sorulabilir bu ilişkinin geleceği hakkında da sona ulaşana kadar da soru sorulabilir. Mutlaka enerjinizin tutmuş olmasına dikkat etmeniz önemli ayrıntıdır. İçten gelen duygusallık kapıları açar, adım atabilme potansiyelinizi de yine duygularınız sağlar. Fincan sadece vesiledir olup olmayacaklarının analiz uzmanıdır.

Bu analizler yapılırken ayrıntıların içinde kaybolmamak ne kadar isteyip istemediğimize odaklanmak önem kazanacaktır. Örneğin imaj yenilemek istiyoruzdur bakım çok güzel ama çok radikal dış görünüş kararlarınız varsa ne zamana kadar beklemeli ya da hangi süreçlerde gerçekleştirmeliyiz bunun gibi ufak ayrıntılara bile fincanında rastlamak mümkün. Örneğin kırılmış bir köprü gördüğümüzde fincandaki diğer sembollerin ne ifade ettiğini takip edip buradan bir anlam çıkarmamız gerekir. Tepemizin tasının kolay satabileceğine söyleyebilir ya da her sinirlendiğimizde köprüleri kalıcı olarak yıkmak yerine zamana bırakmamızı da söyleyebilir. Buna benzer sembollerin doğru yorumlanması da falın yaşanmasını da çok önemlidir. ‘’Nasılsa kuruntumdur’’ dediğimiz birçok konuyu araştırmamızı sağlar, sürekli geçmişi düşünüp incelediğimizde bunlardan nasıl kurtulacağımız hakkında bilgiler verebilir. Eskiden kalan bir sorunumuzun nasıl çözülebileceğini hayatınızdan kalıcı olarak nasıl çıkartabileceğimize dair de yine doğru bilgiler verir. Bir de yine kahve falında özellikle değişime yenilik olarak müjde manasında yer alan; Cim ,Sin, Şın Arapça harfler çıktığında her şeyin değişebileceğini büyük âlimlerle bir araya gelebileceğinizi de söyleyebilir. Ya da enerjinizi düşüren yaşadığınız birçok konuyu analiz edip bunların hangi sebeplerle sizi mutsuz ettiğini görüp yine kahve falı sayesinde gösteren aydınlatıcı sembollerdir. Kahve falından en güzel verim alınan süreç fincanı Kapadığınız ilk yarım saatlik süreçtir. Elimizden geldiğince ilk yarım saat içerisinde kahve falımızı yoruma göndermeyi başarmış olalım. Daha derin analizler ilk anki yoğunlukla daha güçlü bir transfer sağlar. Aşk, iş, genel ihtiyaçlarımız ve beklentilerimiz doğrultusunda merak ettiklerimizin yanıtını kahve falı bizlere sunacaktır.

Bu engin bilgi denizinin içinde mutlaka sizinle ilgili de eminim bir yanıt var. Peki sizin falınızda neler çıkmış merak ediyormusunuz ?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.