Kahve Falının Cittaslow Etkisi

fal-ad1

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, hayatımıza “yavaş şehir” diye bir kavram girdi. Hızlı yaşamlarının aksine olabildiğince sakin ve doğal bir halde yaşam oluşumunun adına cittaslow denilmiş.

Hayat rutininde var olan akışın hızına yetişmek bazen kolay olmayabilir. Bazen de aynı anda birkaç işi aynı anda yetiştirmemiz gerekebilir. Hayat işte! Hayatımız trafikte sıkışmış hissi gibi bir hissiyat verdiğin de kestirme yolları görmeye ihtiyacımız olur. Kahve falımız bu noktada şekiller itibari ile yön sunacaktır. Hayat akışını takipte kalıp kalmayacağımızı hangi yönlerden durumları ele alıp almayacağınız hakkında öz ve net bilgiler verebilir. Bunları uyguladığımızda yavaş şehirlerde sadece sebzenin değil insanında en doğalını bulabileceğimizi yansıtabilecektir.  Kahve falı ile yaşam trafiğimizdeki zorlukları aşıp daha sakin daha olacakları öngörerek motivasyonu yüksek bir şekilde hayatımızı sürdüre biliriz. Bu güzel dostun iyi kötüyü olduğu gibi söylüyor olması çok cazip sizce de öyle değil mi? Dost dedim çünkü bir dost iyi ya da kötü olduğu gibi söyler ya da söylemeli. Dostluk bunu gerektirir çünkü. Hayatta bazen dostluklarımız hayatımıza hızlı girip çıkan kişiler bunların hangisi samimi hangisi maskeli görmekte zorlanabiliriz böyle ikili ilişkiler içerisinde de yine hayatımıza çat kapı iletişim şekliyle gelebilir ve aynı hızla gidebilirler. Hangisinin kalıcı hangisinin geçici olduğunu yine kahve falı söyleyebilir. Özlemini çektiğimiz ütopik bir dünyayla buluşturmaya vaatler vermese de en azından kalabalık metropol de hızlı bir yaşamdan şu anda işimizi kolaylaştırıcı güçlü tüyorlar alabileceğimiz güzel kehanetleri olan bir fal türüdür kahve falı. En azından kendi cittaslowumuzu oluşturmak için nelerin doğal olduğunu bize söyleyebilir.

Her şeyin çok hızlı yaşanıp çok çabuk tüketildiği bu hengame içerisinde yorucu atmosferin biraz dışına çıkıp kendimize zaman ayırmanın tadını keyifli bir kahve içerken çıkartmak fena olmazdı değil mi?

Vee dinlendirici kahvenin ardından tortularından oluşan kahve falımızın söyleyecekleri ile geleceğimiz ile ilgili bilgiler de almak harika hissettirecektir.

Gönlünüzdeki niyetlere bütünün hayrına hizmet ederek ulaşmanız dileğiyle.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.