Kahve Falında Zaman ve Kişi Kayması Nedir?

fal-ad1

kayma3Sevgili Binnaz Abla Blog Okuyucuları,

Uzun yıllar baktığım her fal bir tablo gibi kişileri yansıttı bende anlattım uzun uzun. Fal takipçilerimizle kurmuş olduğum bağ bir fincandan oluşan dostluklar kahve dostluğuna dönüştü. Ne kadar açık sözlü olmuş isem fal sahiplerine dostluklarımız o kadar derin ve samimiyet üzerine oldu. Her daim dostluklarına talip olarak yaptığım paylaşımlar arkadaş fincanı kadar özenli ve gerçekleri anlatarak olduğu için her zaman bir bir fallarını yaşayarak geri dönüş sağladılar. Hepimiz yaşamın bize sunacağı sürprizlerin ip ucunu bilmek isteriz. Herhangi bir soruda olabilir, bir tanışma yada iş ile ilgili de olabilir. Kahve falında zaman ve mekan ip uçları genelde çıkmaktadır. Buranın nerede ve nasıl bir yerde olacağının yanıtı bilmek isteriz. Bu yanıt çoğu zaman kahve falımızda bazen yeri temsil eden simgeler ile gelir…

Çoğu zaman çıksa da bazı fincanlar da o güne ait falında gelmeyebilir. Bir fincan bazen o kadar ayrıntı verirken bazen bir çok detayını dolu dolu anlatsa da ortamı tarifi her daim çıkmayabilir. O günkü falınızda çıkmamış ise başka zaman diğer ayrıntılarını için tekrar bakım alınız. Bir fincan kişinin enerjisi ile geleceği için endişeli olduğunuzda bile bazen falınız kapalı gelebilir. Diğer fallarında önceki çıkmış olan gelişmelere yaklaştıkça ya da yaşadıkça tekrar gelmeli ve detaylara bakılmalıdır. Fallar tarih zaman konusun da oldukça detaycıdır. Genel itibari ile tarihleri yaşarsınız. Her zaman dediğiniz tarihte, tarif ettiğiniz kişi ile karşılaştım müjdesi ile geri dönüş yaparlar ve sonrasındaki gelişmeleri anlatarak daimlik yaşarız.

Falımda bazı şeyleri yaşayamıyorum!

Bunu diyenlerdensiniz olabilecek nedenleri aktarayım. Kişi fincanı ile bağ kurmalı ve kayma1pozitif enerjisi ile odaklanmalı. Falının gücüne ve yaşayacağı mucizelerine açık olmalı. Benim zaten şansım yok diyerek kendinizi baştan kapatırsanız olumsuz düşünceniz sizi geriletecektir. Önce olumlamamız yürekten iyi olmalı. Niyetimizi iyimserlik üzerine pozitif düşünce içinde konumlandırmalı ve buna göre kurmalıyız kalbimizi. “İNANMAK YAŞAMAKTIR” Bu söz yaşamın her anı ve her şey geçerlidir.

Zaman Kayması Nedir?

Fallarda hür iradenize bağlı olarak zaman kişi kayması denilen bir şey söz konusu olabilir. Bu hani o gün aşk çıkacak deriz karşınıza sizin o dönem enerjiniz kapalı olabilir, umursamadığınız biri olarak görebilirsiniz, duygunuzun farkına varamazsınız bu başka günlere geçecektir. Zaman kayması budur. İş veya aşk fark etmez her ikisi içinde zaman kayması kişiye bağlıdır. Örneğin, şöyle bir yer var şu tarihte görüşmeniz var olarak denilmiştir kişi oranın dışında yerler ile araştırmalar yapıyordur kendini doğru yönlendiremiyordur. Fallar muazzam ip ucu verir tam net bir iş yeri göstermez. Fallarda çıkan bir ip ucu ve detayların size ne kadar kerametler yaşattığına yüz binlerce kere şahit oldum.

kayma2Ancak bir aşağı bir yukarı tarih kayması olacağı engellemez sadece zamansal kayıp olacaktır haricinde o kadar büyük zaman değişimi olmayacaktır. Bazende kişinin falında kısmeti kapalı olup olmadığını gözden kaçırmamak gereklidir. Kahve falı rakamlar tarih verecektir, kişi kısmeti kapalı ise, ancak kişi için ertelenerek nasibi karşısına çıkacaktır. Bu detaylar en ince ayrıntısına kadar bakılmalı ve fal sahibine açıkça söylenmeli. Fal sahibi sürprizlerini bilmek istediği kadar nasip, rızık konusunda yani her anlamda hayatında ki olumlu-olumsuz detayı bilmek hakkıdır. Ne olursa olsun fal müdavimleri bilir ki açık ve detaylı bir fal kişiyi hem yansıtır hem fallarını yaşatır.

Kişi kayması nedir?

Hemen bu konuyu da açıklayayım; diyelim falınızda bir soru sordunuz bu soru “aşk hayatım” bu kadarını ifade ettiniz. Falınızda sizin için hayırlı önünüzde duran yeni kısmet varsa ilk etap o yorumlanır. Eğer geçmişten bir ilişkiniz varsa sizin kalbiniz ona kapalı ise, o zaman falınızda kapalı kapılar ardında kalan birisi olarak gölge şeklinde yansıyacaktır. Bu kayma4falın sahibine yeni çıkan hayırlı kişiyi müjdeyi vermek ve yeni kişinin detaylarını vermek durumunda kalırız. Geçmişten net dönüş detayı yoktur yeni kişide hayırlı kişiniz olacaktır. Bunları görüp geçmişinize tekrar takılmamanız gerekli ise yeni kişiye geçiş hayırlı demişse falı o şekilde akıcı bir yorumla anlatırız. Bu konuda yeniliklerin hayırlı olduğu kadar eskisi ile ilgili gelişme olmaması da kişi için falının gösterdiği kadarı anlatılır. Eğer ki kişiye yeni bir kişi çıkmış ise net tarih ve detay verilmişse geleceği yeni bir insanla mutluluk üzerinedir. Kısmeti değişmiştir. Buna rağmen kişi hayatın akışında kalbini hiç olmadık birine kaptırabilir. Geçici yada olumsuz olduğunu görüp aktarırız. Hayat bu sürpriz doludur. Hayat sürpriz dolu ancak fallar en hayırlı olanı yansıtır ve gerçek aşkı tarif eder. Gündelik hayatta yüzlerce kişi ile yüz yüze gelinmekte. Her birini ayırt ederek anlatmak uzmanlık işidir. Fal sahibi verilen zamana kadar ki sürede her hangi birine kalbini kaptırdı ise, kişi kayması bu şekilde olur. O zaman o kişi ile yaşanacakların detaylarını bakılır ve gelişmeleri anlatılır. Falında çıkmış olan hayırlı kişi için zaman değişecektir. Kişi kayması bu şekilde olacaktır. Tamamen fallardan çıkacak olan kişiler bizler için müjdedir. İster geçici ister daim olsun. Her şey ufacık bir fincandan kocaman kalplere işleyen bir aşkta olabilir, bir iş haberi de olabilir. Hiç aklınıza gelmeyen yolculuk haberi yada bir misafir. Geçmişten gelen yada gelecekte çıkacak olan bir durum yada kişi kim bilir. Deneyimlemek ve sonrasını yaşamak için enerjinizin tuttuğu bir yorumcu seçmek en başta gelir.

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

2 Yorum
  1. Gizem hanım gerçekten bir numara bir yorumcu baktirip hayran olanlardanim❤

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.