Kahve Falında Yaşam Çizgisi

fal-ad1

Küçük bir fincanın içinde birçok konudan haber alabilmek yansıdığı kadarıyla mümkündür. Misal; El falında yaşam çizgisi vardır. Buna keza hemen hemen her elde yaşam çizgisi belirgindir. İnsanı insan yapan duyguları duygu yapan algılarımızı gösteren ayrıca sadakat ve sadakatsizlikle ilgili tüm detaylara yön vere bildiğimiz bir çizgidir. Tıpkı buna benzer bir çizgi de fincanınızı ortadan ikiye bölercesine şimşek sembolünü benzer bir sembol ile falımıza yansımaktadır.

Genelde her fincanda bu çizgi belirir ve etrafında diğer faklı sembollerle bütünleşerek nelerin hangi aşamalarda zamanlarda gelişebileceğini göstermektedir. Kişinin hedefleri ve ulaşılabilirliği olan arzuları hakkında birtakım işaretler belirir fincanında, yaşam çizgisi ve ölüm çizgisi bu arzuların hepsini ulaşılıp ulaşılamayacağı konusunda tahmini bir öngörü verir. Yoksa ki bir ömrün şu kadar ya da bir ömrün bu kadar zamanı var diyebilmek katiyen mümkün değildir.

Örneğin; falımızda telvelerden oluşan gönül çizgisi yanında insan figürü çıkmışsa yaşam yollarınızın birleştireceğiniz bir insanın karşınıza çıkageleceğini müjdeleyebilir. Ölüm çizgisi tribal şekillerle yaşam çizgisinin tam ortasını bölerken kahve falında fincana Ekvator çizgisi olarak yansır. Her iki çizgi yani ölüm ve yaşam çizgisi birbiriyle orantılı görüldüğünde kişinin hedefleri için doğru bir çizelgede ilerlediğini söyleyebiliriz. Yaşam çizgisi kısa ölüm çizgisi uzunsa yapmak istedikleriniz konusunda acele etmemiz gerektiğini vurgular. Ölüm çizgisi uzun yaşam çizgisi kısa olduğunda uzun vadeli planlarımızda risk almamanız gerektiğine delalet etmektedir. Yazının başında belirtmiş olduğum gibi ölüm-yaşam çizgisi ne kadar yaşayacağımızın işareti değildir! Bilakis gündemimizdeki öykümüz ne ise ona göre yanıtı şekil alan bir çizgidir.

Doğru zamanda doğru hamleyi yapmak istediğimiz konular hakkında danıştığımızda bu çizgiler bize hallice yol gösterir sürecin nasıl işleyeceğini gösterir. Sorularımız tek konu ve detaylı sorular eşliğinde olmalı, bu takdirde ve bilgiler ışığında profesyonel bir bakım almış oluruz. Bir işin başlangıcı ve sonu hakkında bilgi verebildiği gibi ilişki içindeki hengameyi izah edilebilir. Bu, çizgiler tek başına ifadede eksik kalır tamamlayıcı sembollere bakılarak yorumlanabilir.

Sizin falınızda uzun yada kısa bir çizgi çıktı mı hiç?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.