Kahve Falında Sincap Görmek

fal-ad1

sincap2Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında beliren sincap figürü, fal sahibinin ailesi ve büyükleri tarafından çok sevildiğini ve değer gördüğünü ifade eder. Falında sincap figürü çıkan kişi, sürekli olarak aile büyüklerinin güzel dualarını alıyor ve onların desteğini hiçbir zaman omzundan eksik hissetmiyor demektir dostlarım. Ayrıca bu figür, kişinin yakın çevresindeki kişilerin güvenilir ve samimi olduklarının göstergesidir. Fal sahibi arkadaşlarına ve dostlarına kesinlikle güvenebilir. Kahve falında beliren sincap figürü, bazı uzman yorumcular tarafından fal sahibinin çok güzel ve olumlu gelişmelerin eşiğinde olduğu şeklinde yorumlanır. Fal sahibi çalışıyorsa bir terfiden ya da yeni ve güzel bir iş teklifinden söz edilebilir. Fal sahibi çalışmıyorsa da, hanesine girecek hesapta olmayan bir para var denebilir.

Kahve falında beliren sincap figürü, çevresinde beliren diğer sembollere göre de anlamsincap3 kazanır. Özellikle fincanda görünen sincap resminin yanında beliren bir insan varsa, bunun anlamı fal sahibinin yaşayacağı bir zorlukta ona elini uzatacak birisinin olacağıdır. Ya da bu figürün çevresinde bir harf ya da rakam varsa, bunlar yaşanacak gelişmeyle ilgili isim ya da tarih verirler. Kahve falında beliren sincap figürü, eğer fincan tabağında belirdiyse sevgili dostlarım, fal sahibinin yeni bir yatırım yapacağından söz edilebilir. Bu yatırım için iyi düşünülmesi gerekir çünkü yüklü bir yatırım ve riskli bir iş söz konusu olacak demektir. Bu aşamada fal sahibinin kendisi ya da aile bireylerinden biri yapıyorsa bu yatırımı, bu durumun uzun ve detaylı şekilde değerlendirilmesi ön görülür.

sincapKahve falında beliren sincap figürü, genel olarak değerlendirildiğinde, fal sahibinin hem partnerini hemde dostlarını iyi seçtiği ve güzel bir yaşamı olduğu söylenilebilir. Bununla beraber fal sahibinin yapacağı yatırımlar ve iş ya da eğitim hayatıyla ilgili atacağı adımlar konusunda dikkatli ve temkinli olması söylenir. Eğer bu aşamalarda dikkat edilir ve doğru adımlar atılırsa, kişi için mutlak ve güzel bir başarıdan ve mutluluktan söz etmek mümkündür sevgili dostlarım. Kahve falında beliren sincap figürü genel olarak güzel ve olumlu anlamlara delalet eder diyebilirim.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

1 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.