Kahve Falında Salıncak Görmek

fal-ad1

salincak2Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında beliren salıncak figürü, fal sahibinin bir süredir bir takım konularda kafasında yaşadığı kararsızlıklar olduğunu ve bu durumdan dolayı gelgitler yaşadığını ifade eder. Bu durum biraz da kişinin her şeyi çok fazla kafaya takmasından ve kendine çok fazla zaman ayırmamasından kaynaklanır diyebilirim. Bu süreçte bu figür, fal sahibine daha az stres ve sıkıntıyla daha huzurlu bir yaşama ulaşabileceğini öneriyor sevgili dostlarım. Fal sahibi bir süre tüm sorumluluklarından arınmalı ve yalnızca kendisi için bir şeyler yapmalıdır. Kahve falında beliren salıncak figürü, çevrenizdeki insanların sizi bir takım konularda eleştirdiğini ifade eder aynı zamanda. Bu kişiler fal sahibinin dost ya da aile meclisinden kişilerdir genellikle ve fal sahibinin kendisine olan haksızlıklarını bazen iyi bazende kötü bir dille eleştirirler.

Kahve falında beliren salıncak figürü, fal sahibinin zaman zaman kendine engel olamadığını ve bir çok konuda çok tez canlı davrandığını ifade ediyor. Bu durum çoğu zaman kişiyi zor durumda bırakabilir ya da bazı konularda gereksiz yere bir karamsarlık yaşamasına sebep olabilir. Bu sebeple fal sahibinin bu konuda dikkatli olması ve enerjisini dengeleyerek özellikle duygusal konularda daha yavaş ve net adımlar atması önerilir.

Kahve falında beliren salıncak figürü, bazı uzman yorumcular tarafından fal sahibinin salincak3aşk hayatına yorulur. Eğer fal sahibi bekar ise, yakın zaman içinde bu kişinin hayatına girecek olan bir aşktan söz edilir. Eğer fal sahibi evli ise, evliliğinde çok güzel ve aşk dolu bir dönemin eşiğinde olduğunu söylemek mümkündür. Kahve falında beliren salıncak figürü, eğer fincanın ağız kısmında belirmişse sevgili dostlarım, bu durum bu kez tam tersi olur. Yani bunun anlamı bekar kişi için kısmetsizlik, evli kişi içinde hanesinde oluşacak bir takım sorunlardır. Bu figür fincanda bulunduğu noktaya göre de anlam kazanır.

Kahve falında beliren salıncak figürünü genel olarak değerlendirdiğimde, fal sahibinin dikkatsizlik ve kararsızlık gibi hallerden uzak durmasını öneririm dostlarım. Ve ayrıca kişinin iş ve aile hayatına daha çok ilgi ve alaka göstermesini de şiddetle tavsiye ederim.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.