Kahve Falında Peri Görmek

fal-ad1

Elemental formlarda olduğu varsayılan filmlerde ve çizgi filmlerde gördüğümüz küçük periler gerçek olabilir mi?

Kahve falının içinde minik kanatları, zarif uzun ayakları, bazen antenleri ile bile çıkan küçük varlıklara peri adı verilir.
Periler genelde ilahi destek göreceği zamanlar ve kişinin kendini güçlendirecek zamanlarda fincanda gözükür.

Öte yandan noktada, ne yapmamız gerektiğini ve nasıl yaklaşımlar sergilememiz gerektiği konusunda da rehberlik edebilir. Tabii ki etrafında gelen telveleri de oluşan Semboller bu yorumu netlik kazandıracaktır. Telvelerin akışında bazen yorumun içinde bir sadaka vermeniz gerektiği söylenebilir elinizden bir para çıkartmanız gerektiğine dair bir cümle duyabilirsiniz. Böyle anlarda iyilik edip karşılık göreceğinizi söyleyebiliriz bunu ifade ederken de aslında görülen bu periden bile esinlenmiş olabiliriz.

Bazı topluluklar da Faylinn Adlı peri kraliyetleri olduğuna ve peri kraliçeleri ile Pirlerin varlığına inanılır hatta bazı zamanlar sihirli günler vardır ve onlara göre perilerin küçük yararlı büyükleri vardır ve sihirli günlerde dilekler kabul olur. Genel anlamda kahve falı hangi toplulukta bakılırsa bakılsın mutlaka dönemsel süreçlerde perisel etkiler fincanında yer alabilir.

Bu peri sembolik olarak gelir bizlere verilecek hediyelerden, veya yerleşmeyi istediğimiz düzenden, zihnimizi genişletmek istediğimiz ufuk çizgilerimizden bahsedebiliriz. Ayrıca bu peri görüldüğünde sırrını koruyan birilerini olduğunu ve bazı sırların açığa çıkabileceğine de değinen bilir. Tabii ki kahve falı ve kişinin niyeti çıkan peri figürümüze daha bir netlik kazandırabilir.

Zor anlarımızda görünmez eller yardım ediverir bazen. İyilik meleğimiz ya da iyilik pirimiz olduğuna bir şey koruduğuna inanabiliriz biri. Aslında iyilik ve istek insanın kendi içinde olan öz suyudur. İnsanın içindeki özsuyu can suyu gibidir. Bu suyu umutlarımızı yaşar iten., bizi biz yapan değerleri gösterdiğimiz emek ve çabayla ilintili tutabiliriz. Kendimizi eğitmeye başladığımız anlardan sonraki süreçlerde ağaç yaşken eğilir tarzında kendimizi yetiştirirken bu öz suyumuzu bol bol kullanırız. Bazen farklı boş umutlar olduğunu düşünüyoruz ancak oda hayatımızın belirli bölümünde yaşamamız gereken bir deneyimdir. Bu deneyimi yaşarken tek başımıza taşıdığımız duygular da olabilir karşılık bulduğumuz duygular da olabilir. Her şey hayatın kendisinde var çünkü hayatın kendisi durağan değil. Değişimler ve yeni gelişmeler her zaman hayatımızın belirli dönemleri İçinde yer alabilir. Önemli olan içimizdeki heyecanı ve kendi duygularınız pekiştirebilirsiniz hedeflerimizin olmasıdır. Bunlar olduğu takdirde azmi dene gayret iyilik edene iyilik, çaba gösterene karşılık her zaman gelir. Bu aslında kendi enerjimizle oluşturduğumuz bir durumdur. Bir yerde kendi kendimizin iyilik meleği ya da görünmez perisi olabiliriz. Ekip biçme dönemleri deriz hayatımızda bazen hemen sonuçlandırmayabiliriz. Ancak yer ve gök arasında her ne varsa insan enerjisinde de mutlak bulunan enerji bununla eşdeğerdir. İyi yaklaşımlar ve negatif yaklaşımlar arasında çok ince bir çizgi vardır. Bu çizgiyi belirlemekte ve hangi adımları atıp edeceğimizden emin olmadığımız zamanlarda Bizi destekleyecek yönlendirecek içimizi dışımızı yansıtacak bir dosta ihtiyaç duyabiliriz veya sadece bir dosta. Bu gibi durumların içinde elbette ki iyi niyetli, terbiyeli ve saygılı olan insanların etrafımızda var olmasını bekleriz. Bu noktada küçük peri bize bir işaret verecektir.

Tabii ki bu işaretin ne olduğunu yalnızca yorumcu ve fal severimiz bilecektir. Kahve falının eşsiz ve engin derinliklerine doğru yol alırken daha çok seveceğiniz daha çok duyacağımız yeni figürler ve sizin için bilgilerde yer alacaktır.

Yaşam yolunda karşılaşacağınız tüm engellerde önce kendi güç ve yapabilecekleriniz etkindir. Her insanın içinde bunları gerçekleştirecek güç vardır. Dönemsel ve zoraki anlamda inzivalar yaşanıyor olabilir, kişi er yada geç mutlu günlere ulaşılacaktır. Bu sürecin nasıl ilerlediği konusunda kahve falı en yakın dostluğumuz ve yeni kurduğumuz dostluğumuz olabilir.

Sizin falınızdaki peri neler söylüyor merak ediyor musunuz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.