Kahve Falında Penguen Görmek

fal-ad1

penguen2Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında penguen figürü gören kişi, hayal ve ideallerine çok yakın bir zamanda ulaşacak demektir. İlk olarak bunu söylemek isterim sizlere. Bu hayaller kişinin eğitim, iş ya da ilişki durumuyla ilgili olabilir sevgili dostlarım. Özellikle yüksek bir hedefi olan kişiler bu hedefleriyle ilgili karamsarlığa kapılmamalıdır. Çünkü az öncede ifade ettiğim gibi çok yakın bir zaman içinde fal sahibinin hedeflerine ulaşacağını söyleyebilirim.
Kahve falında penguen figürü görmek, aşk hayatında da çok güzel günlere işaret eder. Eğer fal sahibi bekar ise, çok yakın bir zaman içinde hayatının aşkıyla karşılaşacağını söylemek mümkündür. Fal sahibi evli ise ya da bir beraberliği varsa, çok yakın bir zamanda ilişkinizde çok güzel ve olumlu gelişmeler yaşayacak demektir.

penguenKahve falında penguen figürü görmek, genellikle olumlu ve güzel anlamlara gelir sevgili dostlarım. Eğer penguen figürü fincanın ortasında ise, kişi hedeflerine ulaşırken bir takım engellerle karşılaşabilir. Bu hedefler kesinlikle geçicidir ve fal sahibinin hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramaması ön görülür. Kahve falında penguen figürü görmek, azim ve zaferin en büyük simgesidir sevgili dostlarım. Kahve falında penguen figürü görmek, bazı uzman yorumcular tarafından erkek çocuğa yorulur. Eğer fal sahibi evli ise, erkek bir bebeğin haberi gelecek demektir. Bir başka uzman yorumcu ise bu figürü, neşeli günlere ve yeni kurulacak keyifli arkadaşlıklara yorar.. Kahve falında penguen figürü çıkan kişi, asla sabretmeyi ve çalışmayı bırakmamalıdır. Çünkü bu figür fal sahibinin hedeflkerine çok yakın olduğunun en büyük göstergesidir.

penguen1Kahve falında penguen figürü çıkan kişi eğer öğrenciyse, yakın zaman içinde eğitim hayatındaki tüm sorunlardan arınacak ve okulda bir popülarite kazanacak demektir. Fal sahibinin üzerindeki güzel enerjiyle, içinde bulunduğu zamanda tüm gözleri ve ilgiyi üzerinde toplayacağı söylenebilir. Kahve falında penguen figürü görmek, genel olarak güzel ve olumlu yorumlara işaret eder sevgili dostlarım. Falında penguen çıkan kişi, başarılı günlerin eşiğindedir. Ya da büyük bir aşk onun kapısını çalmak üzeredir diyebilirim kısaca.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.