Kahve Falında Panda Görmek

fal-ad1

panda2Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında panda figürü görmek, fal sahibinin içinde bulunduğumuz dönem içinde öz güveninin artacağına ve eskiden sıkıntılı olduğu bir konuyla ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Fal sahibi arkadaşlık kurmakta zorluk çeken biri ise, falında panda figürü çıkması onun insanlarla ilişkisinin güçleneceğini ve yeni kişilerle tanışıp kısa zaman içinde güzel bir uyum yakalayacağını ifade eder. Eğer fal sahibi sosyal bir kişi ise, kahve falında panda belirmiş olması tam tersi olarak, onun arkadaşlarıyla olan iletişiminde dikkatli olması gerektiğini söyler. Çok arkadaşı olan bir kişinin yakın zamanda bir tartışma ya da olumsuz bir olay yaşayacağına delalet eder bu figür.

Kahve falında panda figürü görmek, fal sahibinin bir süredir karamsar bir ruh halinde panda3olduğunu ve bu durumun çok yakın bir zaman içinde son bulacağını ifade eder. Fal sahibi kendisini çok çok daha iyi hissedecek ve eğer psikolojik rahatsızlıklar yaşıyorsa bunları aşma konusunda kendine güveni gelecek denilebilir. Kahve falında beliren panda figürü, fal sahibinin eğer bir ilişkisi varsa ya da evliyse içinde bulunduğu dönemde hayatındaki kişiye karşı daha anlayışlı olması gerektiğini vurgular. Çünkü bu figür oluşabilecek bir takım yanlış anlaşılmalara işaret eder. Fal sahibinin atacağı yanlış bir adım ise, hayatındaki kişiyle arasının bozulmasına sebep olabilir. Bu konuda sizleri uyarmak isterim sevgili dostlarım.

pandaKahve falında beliren beliren panda figürü yavru ise, bunun anlamı kişinin kendine güveninin yerine gelmesiyle beraber karşısına iş ya da aşk hayatında çok güzel fırsatlar çıkacağı ve içinde bulunduğu dönemde çok güzel mutluluklar yaşayacağı şeklindedir. Aynı zamanda kahve falında yavru panda figürü, fal sahibinin yakın zaman içinde çok güzel haberler alacağına işarettir. Bu haberler, eğer hanede bir hasta varsa onunla ilgili ya da uzun zamandır görmediği bir yakınıyla ilgili olabilir. Bu figürün belirdiği dönemde fincan sahibi çok neşeli günler yaşayacak diyebilirim size.

Kahve falında panda figürü görmek, genel olarak fal sahibinin özgüveninin yerine geleceğine, çok güzel haberler alacağına ve ruhsal açıdan çok olumlu bir değişim yaşayacağına delalet eder sevgili dostlarım.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.