Kahve Falında Kul Görmek

fal-ad1

kuleMerhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında kule figürü görmek, genellikle büyük bir başarıya ya da fal sahibinin hayatta çok başarılı olan bir insan olduğuna işaret eder. Falında kule simgesi beliren kişi çalışıyorsa eğer, onun için yükseliş söz konusu olacaktır ve bu kişi iş hayatında zirveye çıkacak demektir. Eğer fal sahibi eğitim hayatına devam ediyorsa, bu kişinin eğitim hayatında çok önemli başarıları olacağı söylenir. Fal sahibi iş hayatına yeni dahil olduysa sevgili dostlarım, bu figür kişinin kısa zaman içinde istediği ve hedeflediği noktalara ulaşacağını ifade eder. Falında kule figürü çıkan kişi, kamu görevi yapıyor yani devlet nezdinde çalışıyorsa bu kişi için çok yakın bir tarihte mevki değişimi olacak denilebilir. Fal sahibi yöneticilik yapacak ve iş hayatında bir çok kişiden sorumlu olacak diyebilirim.

Kahve falında kule figürü görmek, eğer fal sahibi çalışmıyorsa bu kişinin hiç beklemediği bir anda çok iyi bir iş teklifi alacağının habercisidir. Ve fal sahibi gireceği işte kısa zaman içinde çok yüksek makamlara ulaşacak demektir. Eğer kule figürü fincan tabağında belirmiş ise sevgili dostlarım, bunun anlamı fal sahibinin kısa zaman içinde eline toplu bir para geçeceğidir. Eğer fal sahibi çalışıyorsa bu para onun iş hayatında elde edeceği bir başarıya istinaden gelir. Eğer fal sahibi çalışmıyorsa bu başarı onun hanesinden birine ait demektir.

kule1Kahve falında beliren kule figürü eğer fincanın tam ortasında ise, biraz daha olumsuz anlamlar taşır. Bunu da belirtmek isterim. Bunun anlamı kişinin iş ve eğitim hayatında yaşayacağı başarılar için çok çalışması ve zorluk çekmesidir. Yani kule figürünün fincanın ortasında belirmesi, başarı olmasına rağmen yaşanılacak sıkıntılı bir sürece işaret eder.

Kahve falında saat kulesi görmek ise sevgili dostlarım, fal sahibinin duygusal anlamda çok mutlu bir döneme adım atacağını ve çevresindeki herkesin onun mutluluğunu kıskanacağını ifade eder. Eğer fal sahibi evliyse, eşiyle yaşadığın küçük sorunlardan tamamen kurtulacak demektir. Eğer fal sahibi bekarsa yakın zaman içinde karşısına çok hayırlı bir kısmet çıkacak demektir.

Genel olarak kahve falında kule fügürü, başarıya ve mutluluğa işaret eder sevgili dostlarım.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.