Kahve Falında Kişisel Yansıma ve Yapıcı Süreç

fal-ad1

Kahve tortuları arasında oluşan şekiller, kişinin gelecekteki potansiyellerini iyileştirebilmesi için her konuda en iyi olan yanlarının bilincinde olmasını sağlarken olumsuz sürecinden de haberdar etmekle yükümlüdür. Dünyanın birçok yerinde kişisel yansıma metodu etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Kahve falındaki yansımalarda içsel yansımalarınızın dışavurumudur ve bu sayede içinizden geçenleri görebiliriz!

Kahve falı karşı taraf hangi üsluba ya da hangi yaklaşıma daha yatkın ise bunlarla ilgili ipuçları verebilir. Kimi insan eleştirileri hatırlarken övüldükleri anı daha kalıcı olarak anımsar ve doğrudan harekete geçer. Onu övmeli mi gerçekçi mi olmalıyız bunu fincanımız bize söyleyebilir! Partner, iş, çevre ilişkisinde olduğumuz kişiler bireysel değil birlikte hareket etme konusunda daha başarılı eğilim gösterdikleri için kahve falı da karşı taraftaki kişisel yansımadaki insanın hangi yönden daha baskın olduğunun izlerini taşıyacaktır. Bu izler doğrultusunda karşımızdaki kişinin nasıl bir insan olduğunu, nasıl bir karaktere sahip olduğunu, nelerden hoşlanıp nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. En çokta duygusal hayatta kritik sürece gelmiş olan ilişkiler de karşı tarafa ulaşan geri beslemenin çoğu negatiftir. Takip eden süreçte negatif bilgilendirmelere çok dikkat ediyor olacaktır ona duygusal durumu sorulduğunda kötü hatıraları daha çok anımsıyordur, bu gibi olumsuz süreçlerde karşı tarafın hislerini ve duygularını nasıl yönetebileceğimiz konusunda kahve falı fincanındaki şekiller doğrultusunda bize önerilerde bulunabilecektir. Geçenlerde okuduğum bir makalede en iyi kişisel yansıma adlı bir metot, yöneticilerin gelecekteki potansiyelini iyileştire bilmeleri için en iyi oldukları yanlarının bilincinde olmasını sağlayan bir metotmuş ve binlerce üst düzey yönetici ve geleceğin liderleri EKY metodunu kullanırlarmış. Karşılıklı doğaçlama, gelişen duygular ya da iş ilişkilerindeki sorumluluk bilinci sayesinde geçim etme yolları daha kolay bulunabiliyormuş. Tıpkı kahve falı yorumlarında ki değerlendirmeler gibi dedim kendi kendime. Tıkanmalar olduğunda kahve falı içerik ve gelişme bakımından bizi aydınlatıyor, geçim ederken kullandığımız sevgi temalı cümleler aşkı diri tutuyor. Bunlara rağmen döngülerde elimizde olmadan ikili ilişkilerde duygusal konularda sorunlar meydana geldiğinde bunları aşmak için telvelerin kılavuzluğunu isteyebiliriz. İki tarafın yönettiği duygu daha sağlıklıdır ancak birinin ikna gücü ya da yönetme kabiliyetini yedirdi vakitlerde diğerine biraz daha fazla sorumluluk düşebilir. Böyle durumlarda ne yapmamız gerektiği konusunda bize fikirler verebilir önerilerde de bulunabilir durumunu en iyi analiz eden kahve falı olabilir. Tabii ki duygularımız açısından kendimizi nasıl değerlendireceğimizi bilebiliriz karşı tarafın bilinçaltını görmek için de kahve falında başvurabiliriz. Ne demişler. ‘’ tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır’’.

Sizin fincanınız size bir işaret veriyor olabilir mi? Ne dersiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.