Kahve Falında Kiraz Görmek

fal-ad1

kiraz1Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında kiraz figürü görmek, fal sahibinin bir süredir arasının bozuk olduğu bir yakını ya da arkadaşıyla güzel bir iletişim kuracağına yorulur. Falında kiraz figürü beliren kişi, bir süredir uzak olduğu kişiden bir konuda yardım görecek ya da onun güzel ilgisiyle sevinecek demektir sevgili dostlarım. Kahve falında kiraz figürü belirmesi, fal sahibinin bir takım düşmanları ya da onu kıskanan kişiler olduğunu ifade eder aynı zamanda. Kiraz figürü eğer fincanın ağız kısmında belirmişse, fal sahibi yüreğini ferah tutabilir çünkü bunun anlamı düşmanlarının ona zarar veremeyeceğidir. Ancak bu figür fincanın tabanında belirdiyse fal sahibinin ona karşı olumsuz düşüncede olan kişilere karşı temkinli olması gerektiğini ifade eder.

Kahve falında kiraz figürü görmek, bazı uzman yorumcular tarafından fal sahibinin iş ortamında güzel diyolıglar yaşayacağına ve eğer iş yerinde arasının bozuk olduğu biri kiraz3varsa bu küslüğün en kısa zamanda son bulacağına yorulur. Eğer fal sahibi çalışmıyorsa sevgili dostlarım, bu barışma aileden biriyle ya da arkadaş çevresinden biriyle dargınsa, onunla gerçekleşecek anlamına gelir. Yani bu figür, küskünlüklerin ortadan kalkacağı bir döneme işaret eder. Ayrıca kahve falında kiraz figürü belirmesi, evli kişiler için eşlerini kıskançlık konusunda sıkboğaz etmemelerini öneren bir mesajdır. Eşinizi sıkboğaz etmek yerine ona güvenmeye başlamalısınız. Aksi taktirde fal sahibi eşiyle bir takım tartışmalar ya da sıkıntılar yaşayabilir.

Kahve falında kiraz ağacı figürü görmek ise sevgili dostlarım, fal sahibinin kısa ve keyifli kirazseyahatlere çıkacağı şeklinde yorumlanır. Kişi dostları ya da ailesiyle, keyifli ve güzel bir yolculuğa çıkacak ve oldukça iyi vakit geçirecek demektir. Kiraz ağacı figürü ayrıca fal sahibinin yakın zaman içinde bir çok işinin olumlu ve güzel ilerleyeceğini ifade ediyor. Kahve falında kiraz figürü görmek başka bir uzman yorumcu tarafından ise, fal sahibinin yakın zaman içinde sağlık sorunlarıyla ilgili biraz sıkıntılı bir dönem geçirebileceğini ve bu konuda dikkatli olması gerektiğini öneriyor sevgili dostlarım. Bu konuda da dikkatli olmanızı öneririm size.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.