Kahve Falında Kaktüs Görmek

fal-ad1

kaktus-1Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında kaktüs figürü görmek, fal sahibinin çok kıskanılan ve özenilen biri olduğunu ve buna istinaden yakın zamanda arkasından konuşulduğunu öğrenerek bir üzüntü duyacağını işaret eder. Gerçekte de kaktüs bitkisi dikenli ve sert bir bitki olduğu için falda da pek olumlu şekilde yorumlanmaz. Falında kaktüs figürü çıkan kişinin, çevresine karşı her daim dikkatli ve temkinli olmasını öneririm sevgili dostlarım.

Kahve falında kaktüs figürü görmek, eğer fal sahibi çalışıyorsa yakın zaman içinde ona karşı samimiyetsiz ve iki yüzlü olan bir kişiyi fark edeceği söylenebilir. Fal sahibi çalışmıyorsa bu samimiyetsiz ve iki yüzlü kişinin, fal sahibinin ailesinden ya da yakın arkadaş çevresinden biri olabileceğini söyleyebilirim. Yani falında kaktüs çıkan kişi, hiç ummadığı birinden hiç beklemediği davranışlar görecek ve bu durumdan üzüntü duyacaktır.

Kahve falında belirmiş olan kaktüs figürü, eğer fincan tabağında ise, hane içinden bir ktus2kişinin fal sahibini maddi zarara uğratacağı söylenebilir. Bu sebeple falında kaktüs figürü çıkan kişinin içinde bulunduğu zamanda, kimseye borç vermemesi tavsiye edilir. Fal sahibinin bu anlamda atacağı yanlış bir adım, ilerleyen zamanlarda ciddi ve kalıcı maddi sıkıntılara yol açabilir sevgili dostlarım. Kahve falında beliren kaktüs figürü, bazı uzman yorumcular tarafından ayrılığa yorulur. Falında kaktüs figürü çıkan fal sahiplerinin eğer devam eden bir ilişkileri varsa, beraberliklerinde neredeyse ayrılık aşamasına gelecekleri söylenir. Bu sebeple bu figürün çıktığı dönemde fal sahibinin hayatındaki kişiye karşı her zamankinden daha anlayışlı olması beklenir. Çünkü yanlış ve fevri tavırlar beraberinde ayrılığı getirebilir sevgili dostlarım.

kaktus3Kahve falında beliren kaktüs figürü aşk acısı anlamına da gelmektedir. Fal sahibi kendini karşılıksız ya da karışık bir aşkın içinde bulabilir. Bu nedenle falında kaktüs figürü çıkan kişinin, aşk hayatında her anlamda önlem alması tavsiye edilir.

Genel olarak değerlendirdiğimde sevgili dostların, kahve falında kaktüs figürü çıkan kişinin çevresindeki insanlarla olan ilişkilerini yeniden gözden geçirmesini önerebilirim. Ayrıca yaşayacağınız kırgınlıklara karşı sabırlı olmanız ve bir takım gelişmeleri zamana bırakmanız, sizin bu karışık süreçten daha çabuk çıkmanızı sağlayacaktır.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

1 Yorum
  1. selam tarotfalıngerçekmideğilmi bilmiyorumamaiansım var. çünkü sezgilerimçok güçlüdürdiye. neyapmalıyımpeki sizenasıl ulaşcağım söylermisinizlütfen

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.