Kahve Falında İngiliz Anahtarı Görmek

fal-ad1

ianahtar3Merhaba Sevgili Dostlarım,

Kahve falında İngiliz anahtarı görmek, hem olumlu hemde olumsuz anlamlar taşıyan bir figürdür. Bu sembol eğer fincanın tam ortasında belirmişse, çok yakın bir zaman içinde fal sahibinin başına gelecek çok güzel bir olayın habercisidir diyebilirim. Bu haber çok güzel bir gelişim sürecini de beraberinde getirecek bir haber olacaktır. Çünkü bu figürün belirmesiyle beraber yakın zaman içinde fal sahibinin maddi ve manevi yükseliş yaşayacağı söylenir. Bu iş hayatında bir yükseliş, ya da eğitim hayatında elde edilecek bir başarı olabilir sevgili dostlarım. Eğer fal sahibi çalışmıyor ise, bu söz ettiğin başarılar hane içinden birinin başına gelecek demektir. Her halükarda, fincan tabanında belirmiş olan İngiliz anahtarı figürü, başarı ve maddi artışı ifade eder. Kahve falında beliren İngiliz anahtarı figürü, eğer fincan tabağında belirmişse, bu fal sahibinin yine çok büyük başarılar elde edeceğine ancak bu başarılara oldukça zor ve meşakkatli yollardan geçerek ulaşacağına işaret eder. Zorlu günlerin ardından gelecek bereketli ve güzel günlerin işaretidir, fincan tabağında beliren İngiliz anahtarı figürü. Bu nedenle fal sahibine, yaşadığı zorluklar karşısında yıkılmaması ve asla direncini kaybetmemesi önerilir. Onu bekleyen büyük başarıların göstergesidir bu zor günler.

Bazı uzman fal yorumcuları, kahve falında beliren İngiliz anahtarı figürü eğer fincanın ağızianahtar kısmında belirmişse bu figürü olumsuz anlamlara yorarlar . Bu figürün fincanın ağzında belirmesi, fal sahibinin ikili ilişkilerinde ve özel hayatında bir takım sorunlar yaşayacağına delalet eder. Bu sorunlar, fal sahibinin kendisini ifade edememesi ve bir konuda haksızlığa uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Falında İngiliz anahtarı çıkan kişinin, içinde bulunduğu dönemde özel ilişkilerine dikkat etmesi ve karşısındaki kişilerle iletişimini güçlü tutması önerilir sevgili dostlarım.

ianahtar1Kahve falında beliren İngiliz anahtarı figürünün yanında beliren bir insan resmi varsa eğer, bu figür fal sahibinin uzun zamandır çok istediği bir takım gelişmelerin olacağı şeklinde yorumlanır. Fal sahibi iş, aşk ya da eğitim hayatıyla ilgili olarak kesinlikle hayal kırıklığı ya da karamsarlık yaşamamalıdır. Çünkü olumlu bir gelişim süreci olacağının habercisidir yan yana beliren bu iki figür. Kahve falında İngiliz anahtarı görmek, bazı şekillerde olumsuz anlamlara gelse de, genel olarak güzel ve olumlu anlamlar içerir sevgili dostlarım.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.