Kahve Falında Horoz Görmek

fal-ad1

horoz3Merhaba Sevgili Dostlarım,

Kahve falında horoz figürü görmek, daha çok çevresindeki diğer sembollerle ve fincanın neresinde belirdiğiyle beraber bir anlam kazanır diyebilirim size. Kendisi tek başına önemli bir haberin işaretçisidir. Ancak dediğim gibi, çevresindeki diğer figürler horoz sembolünü olumlu ya da olumsuz anlamlara taşıyabilir.Kahve falında beliren horoz figürü, eğer fincanın ağız kısmında belirmişse, çok yakın bir zaman içinde önemli bir konuda sevdiğiniz birinden bir uyarı alacağınız şeklinde yorumlanır. Bu uyarı ilişki ya da iş hayatınızla ilgili olabilir. Başta sizi rahatsız edecek olan bu uyarıyı dikkate almanızı öneririm sevgili dostlarım çünkü sizi uyaran kişinin iyi niyetli olduğunu ifade eder bu figür.

Kahve falında beliren horoz figürü, fincanın tabanında ise, fal sahibinin aşk hayatında güzel günler yaşayacağı söylenebilir. Özellikle fal sahibi bekar ise, horoz figürü onun çok yakın bir zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşacağını ifade eder. Ve bu figürün çevresinde belirmiş olan kalp figürü varsa, bu başlayacak ilişkinin çok kısa bir zamanda ve oldukça horoz2hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanacağı söylenebilir. Kahve falında beliren horoz figürü öter gibi görünüyorsa bunun anlamı, fal sahibinin bir takım konularda daha kararlı ve net olması gerektiğidir. Yaşadığı kararsızlıklar iş ya da aşk hayatında onun için zorluk ve sıkıntı doğurabilir. Bu sebeple, fal sahibinin kısa zaman içinde yaşamıyla ilgili net adımlar atması önerilir. Kahve falında beliren horoz figürü, eğer fincan tabağında ise, bu figür fal sahibi için maddi bolluğu temsil eder. Fal sahibinin eline geçecek toplu bir paradan söz edilir. Bu para miras ya da daha önceden verilip unutulmuş bir borç olabilir. Bu durum her ne ise, fal sahibi yakın zaman içinde maddi bolluk ve refah yaşayacak demek mümkündür.
Kahve falında horoz kafası belirmesi, fal sahibinin değişimlerle dolu bir sürece gireceğinin habercisidir. Bu değişimler kesinlikle olumlu olacak diyebilirim. Fal sahibi iş ya da eğitim hayatında önemli gelişmeler yaşayacaktır. Eğer fal sahibi çalışmıyorsa, onun karşısına çıkacak bir iş imkanından söz edilebilir.

Genel olarak sevgili dostlarım, en başta da ifade ettiğim gibi kahve falında beliren horoz figürü çevresindeki diğer sembollere ve fincanda bulunduğu yere göre anlam değiştirir. Ancak genel olarak güzel ve olumlu anlamlar taşıdığını söylemekte mümkündür.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

2 Yorum

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.