Kahve Falında Hançer Görmek

fal-ad1

hancer1Merhaba Sevgili Dostlarım,

Kahve falında hançer figürü görmek, çoğunlukla olumsuz ve negatif anlamlar taşır. Falında hançer figürü çıkan kişinin çevresindeki iş ve arkadaş ortamlarına dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu figür, fal sahibinin çok yakın bir zaman içinde sevdiği ve hiç beklemediği biri tarafından bir ihanete uğrayacağına delalet eder. Kişi bu olumsuzlukla hiç beklemediği bir anda karşılaşacak ve çok üzülecektir. Bu nedenle falında hançer çıkan kişi, içinde bulunduğu zamanda çevresindeki kişilere karşı dikkatli ve temkinli olmalıdır.

Kahve falında hançer figürü görmek, eğer fal sahibinin bir ilişkisi varsa, ilişkisinde bir hancer2ihanetle karşılaşabileceğine de işaret eder. Bu durumda fal sahibinin sakin olması ve ilişkisini detaylarıyla sorgulaması ve değerlendirmesi önerilir. Bu ihanet iş yaşamında çok güvendiği birinden de gelebilir. Bu nedenle, fal sahibi özellikle çok yakın bulduğu ve güvendiği kişilerle olan ilişkilerini bir gözden geçirmelidir.

Kahve falında hançer figürü görmek, eğer fal sahibi bekar ve yalnız ise, yakın zamanda hayatına bir kişinin gireceğine ve kişinin gerçekten güvenilmez biri olacağına işaret eder. Bu figürden yola çıkarak, falında hançer figürü çıkmış kişilerin hayatlarına yeni girecek kişilere karşı temkinli olmaları ve bu kişilere hemen güven duygusu beslememeleri önerilir. Çünkü bu yeni gelecek kişinin güvenilmez bir kişi olduğuna işaret eder bu figür.
Aynı zamanda, fal sahibi iş ya da eğitim hayatında da, söz ettiğim gibi dikkatli ve temkinli olmalıdır. Yoksa, atılacak yanlış bir adım fal sahibini hem maddi hem de manevi olarak ciddi zararlara uğratabilir. Güveneceğiniz kişilere dikkatle yaklaşmanızı öneriyorum size sevgili dostlarım.

hancerKahve falında hançer figürü görmeyi genel olarak değerlendirdiğimde, bu figürün gerçekten olumsuz ve negatif bir anlamı olduğunu söyleyebilirim sizlere. Bu figür, dost görünen düşmana, kıskanç ve ciddi anlamda kötü niyetli kişilere ve fal sahibinin hiç beklemediği bir anda güvendiği kişilerin ihanetine uğrayabileceğine işaret eder. Falında hançer figürü çıkan kişilerin, çevrelerine karşı dikkatli ve temkinli olmalarını şiddetle tavsiye ederim sevgili dostlarım.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.