Kahve Falında Fayton Görmek

fal-ad1

faytonMerhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında fayton figürü görmek, ilk olarak fal sahibinin yaşayacağı çok güzel ve sükunet dolu günleri ifade eder. Falında fayton beliren kişi, bir süredir yaşadığı tüm sıkıntılardan arınacak ve kurtulacak demektir. Kahve falında belirmiş fayton figürü fal sahibinin, çok yakın bir zamanda istediği hayat standartlarına kavuşacağına işaret eder sevgili dostlarım.

Kahve falında fayton figürü gören kişi, eğer mekan değişimi istiyorsa onun için yakında ev ya da iş değişikliği olacağını söyleyebilirim ise.. Bu değişim kesinlikle hayırlı olacak ve fal sahibi hayatında güzel bir döneme adım atacaktır. Bu değişim kişinin iş hayatıyla ilgiliyse eğer, fal sahibinin gelirinde önemli bir artış olacağı ve iş hayatındaki prestijinin artacağı söylenebilir.

Kahve falında fayton figürü görmek, fal sahibinin sakin ve stressiz bir hayat yaşayacağınafayton1
işaret eder. Kişi eğer ailesiyle yaşıyorsa, ailesiyle arasındaki bağların güçleneceği söylenebilir. Kişi yalnız yaşıyor ise, ailesiyle yakın zaman içinde güzel bir iletişimi olacağını ya da ailesinde küs olduğu biri varsa yakın zaman içinde bu kişiyle barışacağını söyleyebilirim.

Kahve falında fayton figürü görmek, başka bir uzman yorumcu tarafından, fal sahibinin bir süredir ertelediği bir işle ilgili harekete geçeceği şeklinde yorumlanır. Nitekim bu kararların doğru zamanda verildiği söylenir çünkü falında fayton figürü çıkan kişinin hayatının her anlamda yoluna gireceğini söylemek mümkündür.

fayton2Başka bir yorumcuya göre ise, sevgili dostlarım, kahve falında görülen fayton figürü fal sahibinin yakın zaman içinde çıkacağı hayırlı bir seyahati temsil eder. Kahve falında fayton çıkan kişi yakın zaman içinde ailesiyle ya da dostlarıyla çok güzel bir tatil programı yapacak demektir. Bununla beraber kişi uzakta yaşayan aile bireyi ya da dostlarını ziyaret etme kararı da alabilir. Kahve falında beliren fayton figürü, fincan tabağında ise fal sahibinin bu yolculuğa tek başına çıkacağı söylenir.

Genel olarak kahve falında fayton figürü belirmesi güzel ve olumlu şekilde yorumlanır ve güzel gelişmelere delalet eder sevgili dostlarım. Kısaca falında fayton figürü beliren kişi, ailesiyle yaşayacağı olumlu gelişmelere ya da güzel bir seyahate hazır olsun diyebilirim sizlere.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.