Kahve Falında Elmas Görmek

fal-ad1

elmas1Merhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında elmas figürü görmek, ilk olarak zenginliğe ve fal sahibinin elde edeceği bol kazanca işaret eder. Elmas gerçek hayatta oldukça değerli bir eşyadır. Yani bu değerinin kahve falına da yansıdığını söylemem mümkün. Falında elmas çıkan kişinin eline hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği bir şekilde yüklü miktarda bir para geçeceği söylenebilir sevgili dostlarım. Kahve falında belirmiş elmas figürü, evli kimselerin evliliklerinde çok güzel ve huzurlu bir döneme gireceklerine işaret eder. Fal sahibinin eşinden göreceği ilgi ve sevginin artacağını söylememden mümkündür. Eğer fal sahibi bekar ise, çok yakın bir zamanda onu çok sevecek ve mutlu edecek bir eş adayıyla tanışacağı söylenebilir.

Kahve falında elmas figürü belirmesi, bir mirasa ya da çok değerli bir eşyanın satımından gelecek paraya işaret eder aynı zamanda sevgili dostlarım. Ya da fal sahibinin çok kıymetli bir mücevherat ya da eşya satın alacağı şeklinde de yorumlanabilir. Kahve falında elmas yüzük figürü görmek, fal sahibinin eğer ilişkisi varsa ilişkisinin yakın zaman içinde ciddi bir boyuta taşınacağı şeklinde yorumlanır. Fal sahibi bayan ise, bu kişinin bu süreçte bir evlilik teklifine hazır olmasını söyleyebilirim. Ayrıca bu figür eğer fincanın dibinde bulunuyorsa bu teklifin sürpriz bir şekilde olacağını söylemem mümkün.

Kahve falında elmas figürü başka bir usta yorumcu tarafından, fal sahibinin çok iyi elmas2niyetli ve iyi kalpli bir insan olduğu ve çok yakın zamanda bu iyi niyetinden kaynaklı iş ya da aile hayatında çok güzel bir olay yaşayacağı şeklinde de yorumlanır. Bu güzel olay bir kutlama olabilir. Fal sahibi hiç beklemediği bir anda sevdiği ve önemsediği insanların güzel yaklaşımıyla duygulanacak demektir..
Kahve falında elmas figürü görmek, genel olarak çok güzel anlamlar taşır sevgili dostlarım. Bolluk berekete işaret eder bu figür, ya da kişinin karşısına çıkacak hayırlı ve iyi niyetli insanlara. Güzel bir ilişkiye işaret eder aynı zamanda ya da kişinin devam eden ilişkisinde mutluluğunun artacağına. Her halükarda falında bu figür beliren kişiler yüreklerini ferah tutabilirler, güzel gelişmeler kapılarını çalmak üzere demektir çünkü.

fal-ad1
Karaca Duran

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.