Kahve Falında Eğitim Hayatın

fal-ad1

Fallarda eğitim hayatımızdan başlayıp kariyer hayatımıza kadar uzanan çizgi ile ilgili birçok sonuca varabiliriz.

Her yıl olumlu ve olumsuz süreçler hakkında binlerce danışanımız eğitim hayatında ki süreçleri hakkında yorumlarınızdan bilgiler ediniyor, bu yılda heyecan dolu bir yıl başladı. Her türlü eğitim gören öğrencilerle birlikte bizlerin heyecanı da yükseliyor. Bu süreçler hakkında kahve falından eğitimi anlatan semboller yer aldığında hiçbir ayrıntıyı atlamadan doğrudan takipçimiz ile paylaşıyoruz. Eğitim yılının bu yılda start alması ile birlikte yeni düzene alışıldı ve yine heyecan dorukta. Başlamak başarmanın yarısıdır elbette. Aldığımız eğitimle ilgili kahve falında iniş çıkışlı sembollerle gidişattaki sekteye uğrayabileceğimiz durumlar varsa onlar hakkında bilgiler edinebiliyoruz.

Bu süreçleri nasıl tamamlamamız gerektiğini yine tamamlayıcı semboller verebiliyor ve bununla ilgili de uyarıcı ya da destekleyici bir şekle bürünüyorlar. Bugüne kadar ki olan deneyimlerime dayanarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; Kahve falı iyi bir kılavuzdur. Bilgiyi öğrenmek zihnimize yerleştirmek ve sonraki süreçlerde yaymak amaçlı kullanırız. Her başarılı öğrencinin arkasında başarılı bir öğretmen vardır ilkesi ne kadar doğrudur. Tabii ki öğrenimin yaşı ve zamanı yoktur her yaşta kendini geliştiren ve yaşamına yeni bir şeyler katarak ilerletmek isteyen kişilerin sayısı da bir hayli fazladır. Birinci faktör öğretmen kalitesi ikinci faktör öğretim metodolojisi üçüncü faktör eşitlik dördüncü faktör toplumsal katılım beşinci faktör ise dijitalleşme olarak istatistiklere göre öne sürülmüş. İllaki emek ve gayret şart ama bazı durumlarda tabii ki, varsa ipuçları neden almayalım ki öyle değil mi? İşte kahve falı tam da bu noktada devreye girebilir ve bize harika bilgiler sunabilir. Kahve falı, çevresel faktörlerden nelerin olabileceğine değinirken bulunduğunuz topluluklar içerisindeki popülaritenizin nasıl olacağı hakkında bilgiler sunar.
Hangi yanıtlara ulaşabiliriz?

Merak ettiğiniz “Sınavdan kaç puan alacağım? “ Şeklinde olduğunda bunun yanıtını tam bir rakamla vermese ded ya da yüksek alacağınızın bilgisine ulaşabiliriz. Performansınız hakkında bir akademisyenle aranızdaki diyaloglar hakkında öngörüler yer alacaktır. Yakın süreçlerde dikkatinizi dağıtacak dış faktörlerin ve genel anlamda yeterliliğinizin bilgisini verecektir. Kahve falı fincanda oluşturduğu yansımalar ile tortularıyla bize bir şeyler anlatır ve yorumcunuz bunun ne şekilde gelişeceğini analiz ederek yoruma dönüştürür. Bu sayede oluşabilecek dış faktörlerin etkisi ile kuşatılmadan olumsuz deneyimlere ve yanılgılara sapmadan daha stabil ilerlememizi öngörür.

Küçük bir fincandan eşsiz haberler almanın keyfi bağımlılık yapar şimdiden söylemeliyim 🙂

Sizin falınızda neler çıkmış yorumlayalım ister misiniz?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.