Kahve Falında Çıkan Astrolojik İfadelerin Anlamları Nedir?

fal-ad1

Kahve falında astrolojik işaretlere rastlamak mümkün, bunların çoğu iç içe geçmiş ay sembolleri ile dolunaya işaret çekebilir. Bir sorun vaki olmuş ise vakurlu bir hal takınıp olayları nasıl geçiştirmemiz gerektiğini hasıl edecektir. Kişisel özgürlüğün kısıtlandığı anlarda baktırdığımız falda dolunay sembolü gelebilir hatta gezegen şekilleri gelerek bir takım olayların düğümlerini açmamız için zaman gösterebilir. Telvelerin vereceği detayların geneli sembol kaynaklıdır, sessizliğinde ciddiyet ve olgunluk sergileyenlerin karşısına hayatı doludizgin yaşayan birinin geleceğini gösteren Venüs sembolü olarak karşımıza çıkabilir. Bu detay kişi burcu da söyleyebilir tam tersi enerjil, çekici gücü olan birini tasvir edebilir.

Venüs bir şeyi istediğinde gidip alan Marsa dönüştüğü için bazen hedefler konusunda astrolojik semboller sayesinde karşı taktikler sunabilmenin yollarını yine bu tarz püf noktaları sayesinde öğrenmiş oluruz. Fincanda örneğin telvelerimizde küre etrafında yıldızlar çıktığında dileğinizin çevresinde başka engeller olduğunu ulamak için kendimizi nasıl lanse etmemiz gerektiğini söyleyebilir. O minicik bir fincandan insan, hayvan, nesne, işaret, sayı gibi işaretlerin dışında koca gökyüzü ve bazen astrolojik sembollerin yer alması bize geleceği anı zamanı mükemmel anlatabilir. Yorumu heyecanlandıran aşktan haberlerde yine serçe, kumru, kırlangıç, geyik, yunus, tavus kuşu, sülün çıktığında Venüs’ü temsil eder ve karakteristik olarak o kişiyi anlatıp nelerin onu etkileyeceğini veya nelerin sizi üzebileceğini ifade edebilirler.

Telvelerde Venüs işareti belirdiğinde gün söyleyebilir, Venüs cumayı temsil ettiği için hafta sonu olan planlara dikkat çekebilir. Biçim olarak fincanımızda çokça kıvrımlar varsa ve hareketli helezonik kıvrımlara dönüşüyorsa onu yine Venüs baskın fal olarak görebiliriz. Venüs simgesi çıkan telvede karşı taraf mesleği söyleyebilir iş alanlarında yine örnek verecek olursam bir ressam, balet, balerin, parfümcü, modacı, galerici, sanatsallık kapsamlı olan iç mimarlık gibi birtakım meslekleri gösterebilir. Kahve falı binlerce sembolden oluşur; Elma ağacı, kızıl kalpli ağaç, orkide, zambak gibi bazı bitkiler çıktığında Venüs etkili birinden gelecek girişimleri, hamleleri ve yaklaşımları ifade edecektir. Zümrüt, su mermeri, pırlanta çıktığında ilişkimiz, işimizi ilgilendiren konularda nasıl bir haber alacağımız hakkında Venüs’ün etkin olduğu sembollerden öğrenmiş oluruz.

Ayrı ayrı diğer gezegenlerin hepsinden bahsedilebilir elbette en sık rastlanılan sembollerden biri Venüs sembolleri ve belirtilerinden aksiyon aldığı için siz değerli takipçilerimizle öncelik olarak bu konuyu paylaşmak istedim.

Sizin falınızda Venüs çıktı mı hiç?

fal-ad1
Gizem Sitare

Gizem Sitare

Yorumcu, yoğun sezgisel güçleri ile bilinen akrep burcu mensubu. Uzun yıllar bu özel yeteneği ile takipçilerinin hayranlık duyduğu bir yorumculuk geçmişine sahip.Takipçilerine bu alanda verdiği desteğin ve geri dönüşlerin yaşama ilişkin kendisini motive ettiğini belirten yorumcu bu işi severek ve keyifle yaptığını vurguluyor.Derin ve iz bırakacak yorumları ile binnazabla.com da sizleri bekliyor.

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.