Kahve Falında Çekirge Görmek

fal-ad1

cekirgeMerhaba sevgili dostlarım,

Kahve falında çekirge figürü görmek, fal sahibinin son zamanlarda harcamalarına pek dikkat etmediğini ve bu durumun onu zor duruma sokmak üzere olduğunu ifade eder. Aslına bakarsanız sevgili dostlarım, kahve falında beliren çekirge figürü fal sahibi için bir uyarı niteliğindedir diyebilirim size. Falında çekirge figürü çıkan kişinin acilen bir bütçe planlaması yapması ve maddi konulardaki düzensizliğini ortadan kaldırması gerekir. Kahve falında çekirge figürü, fal sahibinin içinde bulunduğu zamanda yapacağı işlerde ve alacağı değerli eşyalarla ilgili dikkatli olması gerektiğini söyler. Çünkü bu sembol bir yandan da fal sahibini dolandırılmaya karşı uyarır. Kahve falında çekirge figürü belirmesi, ev ya da araba gibi kıymetli bir malınızı satılığa çıkaracağınız şeklinde de yorumlanabilir. Yani mal kaybınız vede maddi kaybınız olabilir. Yatırımlarınıza dikkat etmeli ve bir malın satımına karar vermeden önce uzun uzun düşünmelisiniz.

Kahve falında çekirge figürü görmek, halk arasında da söylendiği gibi üçüncü bir şansın olumsuzluğunu ifade eder. Eğer iş ya da ilişki konusunda iki kez şansınızı denediğiniz bircekirge2 durum var ise, üçüncü kez adım atmamanızı önerir bu figür size çünkü eğer bu üçüncü adımı da atarsanız olumsuz sonuçlarla karşılaşacaksınız demektir. Kahve falında çekirge figürü görmek, eğer fal sahibi öğrenci ise olumlu anlamlar taşır. Kişinin derslerinde üstün bir başarı göstereceğini ve çekirgenin sıçramaları gibi, kısa zaman içinde dersleriyle ilgili sorunlarını aşacağını ifade eder. Ancak kişinin bu anlamda çabalarını hiçbir zaman azaltmaması ve çalışmalarına son hız devam etmesi önerilir.

Kahve falında çekirge figürü görmek genel olarak sevgili dostlarım olumsuz bir anlam taşır. Falında çekirge figürü çıkan kişinin parasına ve malına sahip çıkması önerilir.

Ayrıca fal sahibini veresiye iş yapması ve birilerine borç vermesi konularında da uyarmak isterim. Bu figürün çıktığı dönemde finansal konulara çok dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum sevgili dostlarım. Bu arada kahve falında beliren çekirge figürünün yanında bir insan sembolü varsa, fal sahibinin çok uyanık ve kötü niyetli bir kişiyle karşılaşacağı ve bu kişiden zarar göreceği söylenir. Bu konuda da dikkatli olmanızı öneririm size.

fal-ad1

Karaca Duran

Merhaba Sevgili Dostlar. Çok uzun zamandır kahve ve tarot falı bakmaktayım. Bu konuda beni yönlendiren en büyük etken hislerim ve enerjimdir. Ön sezilerimle ve enerjimle hayat yolunuzda size eşlik etmeyi çok isterim. Geleceğe dair gerçek bilgilerle binnazabla.com’da sizleri bekliyorum...

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yapın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Bu HTML kodlarını kullanabilirsiniz. HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.